Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A aminosavtól lehetséges,...

A aminosavtól lehetséges, hogy fogysz?

Figyelt kérdés
Persze kondizol hozzá...,én csak fehérjét szedek és HidroBurn zsírégetőt,de lassan fogyok,a barátnőm fehérje+aminosav,és ő 2 hét alatt fogyott egy csomót,nem kívánja úgy a kaját sem.Vélemény?A bunkók kíméljenek:D!
2010. szept. 8. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem azért, de a szervezeted MINDEN fehérjét aminosavakká bont. Nyolcadikos biológia.
2010. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de van több fajta...
2010. szept. 8. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
és hogyan is fogynál aminosavtól?Ez milyen biokémiai folyamat?Azért mert szálkásítás ellett ezzel védik a testépítők az izmaikat a katabolizmustól azt hiszed ettől fogynak?
2010. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Háááááháháháháháhá! Leszedted a válaszom, meg a saját kommented is, mert rájöttél hogy mekkora balfék vagy!:D:D:D

"nem tudod kivel beszélsz", "kényelmesebb ide írni", "modortalan válasz"! :D:D:D

Na de azért kíváncsi vagyok hogy fiú vagy lány vagy?

2010. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem szedtem le,én is kerestem délután,mert írtam neked vissza,és a férjem is meg akarta nézni.Mert nagyon szórakoztatónak talál.Szerintem max.azért szedték le mert csúnya szavakat használtál,az enyémben nem is volt olyan durva szó,de mindegy,én befejeztem.

Kérlek 25 éves 2. diplomámat csinálom(nem biológiából:D),férjezett vagyok,február óta kondizok heti min. 4* 2-3 órát,és sokat fejlődtem ennyi idő alatt,de a maximumot akarom kihozni magamból.Gondolom te még kisfiú vagy,ez már lejött a válaszaidból.Na menjél szépen iskolába!!!bye

2010. szept. 10. 10:05
 6/10 Gyakor ***** válasza:

Hát ez elképesztő...

Kiírsz egy kérdést(ráadásul egy olyat, amiből kiderül, hogy nem vagy nagyon járatos a táplálkozás-témában). Válaszolnak rá a hozzáértők, eddig okés. De hogy még utána neked áll feljebb hencegni,hogy hogyan képzeljük, meg hogy hát te nemakárki vagy, mert lassan 2 diplomád lesz meg hogy férjed is van, cozmót olvasol... Hogy jön ez ide? Örülj, hogy nem a tudatlanabb fele jött válaszolni, aztán kaptál volna valami értelmetlen választ...

Az, hogy február óta kondizol nem sokat dob a dolgon. Csinálhatod te 2 éve is, nem attól leszel okos a témakörben, hogy minél régebb óta csinálod, (és állítom, hogy a válaszolók kb 5x annyi ideje edzenek (és hülyeség 3órákat egyszerre edzeni)) hanem hogy pl. HITELES oldalakat olvasol és nem "kozmót". Itt van mindjárt a www.body.builder.hu vagy a www.bodysport.hu

Remélem a linkekkel tudtam segíteni rajtad.

2010. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Na köszi,ez hasznos.Mondjuk szerintem,akik írtak annyit nem értenek hozzá...,mert akkor nem keménykedtek volna,hanem szépen elmagyarázták volna.Valószínű,hogy rosszul is tettem fel a kérdést,de már mindegy.Nem ész nélkül edzek:1. edzés nap kar, 2. edzés nap comb,láb, 3. edzés nap. váll,hát,általában 5*15-öt csinálok,mert nem nőni akarok(lehet ebbe is belekötsz).A karomon és vállamon szépen látszik,a fenekem is jó,a has és comb,amire kéne még.

Általában a súlyzózás előtt 40-45 perc kardio van,utánuk pedig nyújtás.A köztes napokon mindig van kardio 30-40 perc+ hasazás.Mindegyik testrészemre(amiket írtam) csinálok 4-5 gyakorlatot,amiket nagy valószínűséggel helyesen végzek(az edző is ezt mondja).A butácska kérdésemet meg inkább ide raktam ki,mert úgy gondoltam itt nem nézik hülyének az embert,hiszen,ha megnézed ettől sokkal butább kérdések is vannak,nem 1!!!!Megjegyzem a Cosmo-t s-el írják:D,na de tényleg köszi az oladalakat.Én a tesztoszteron.hu és a dieta.hu oldalakat néztem.

2010. szept. 10. 17:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó az oldal,még csak body.builder.hu-t nézem de 1000 köszönet.Szép estét!
2010. szept. 10. 18:01
 9/10 anonim ***** válasza:
5 éve edzek, testépítek, eléggé képben vagyok a dolgokkal. Ami miatt írtam neked, az volt, hogy teljesen normális válaszokat kaptál, de elkezdtél hisztizni. Egyébként ha hülye kérdést teszel fel, akkor ne csodálkozz a hülye válaszokon. Nekem sem véletlenül 61% a megbízhatóságom, szeretek válaszolni a hülyekérdésekre:D
2010. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kár vele vitatkozni.Annyi diplomája van hogy nem képes felfogni
2010. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!