Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van ilyen összetett edzésterv?...

Van ilyen összetett edzésterv? Gyúrósok/Kondisok!

Figyelt kérdés

Adatok: 183cm/74kg/18/f


A célom: Jobban fussak és erősebb legyek.A futáshoz úgy kéne, hogy 2 km-ert kb 7 és fél perc alatt lefussam. A másik amit el kéne érni, hogy a felülések nagyon jól menjenek és végül, hogy sokkal erősebb legyek. Eddig nem kondiztam. Július utolsó hetében kezdtem el gyúrni kondiban. Csináltam én mindenre, de most olyan akarnék ami tényleg összetett! Szóval amiben fejlesztem a futást és erősebb is legyek! Ha tudok akkor adjatok már ilyen edzéstervet. Remélem értitek mire gondolok.


Az edzések hétfőn, szerdán, pénteken és ha kell? akkor szombaton is tudom délután félkettő, három fele, a futást az este 7 fele tudom kivitelezni a környéken.


2010. szept. 7. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

én a HST edzésprogrammal jelentősen növeltem az állóképességemet

tesztoszteron.hu-n fent vannak az alapelvek és egy pár minta, emellé a nem súlyzós napokon tenném a futást.

vagy pedig CROSSFIT! de a tesztoszteron.hu-n találsz olyat is mivel az arra szakosodott portál

2010. szept. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak nem rendészetire mész??? Mellesleg az állóképességedet kell növelni... Futás , Úszás , Biciklizés
2010. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!