Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor lovagolhatok önállóan?

Mikor lovagolhatok önállóan?

Figyelt kérdés

18/L vagyok

kis korom óta, azt hiszem 5 évesen voltam először lovon.

5 éves korom óta évente 1 hetet jártam lovas táborba.

Eddig mindig futószáron lovagoltam, egyszer volt olyan, hogy egyedül, de úgy, hogy semmilyen tudásom nem volt, hogy hogyan kéne irányítania lovat, persze az oktató ott volt végig, csak nem volt futószár.


Tudok lovagolni, nem vagyok kezdő. Ügetni is tudok úgy, hogy nem fogom a nyerget.Vágtázni is vágtáztam nem is egyszer, az még nem megy olyan jól, mert pattogok rajta.


És 4 éve nem lovagoltam egyszer sem. Megkértem a szüleimet, hogy járhassak lovas edzésre, januártól megyek.


Tehát, ha januártól megyek, és a fentiekben leírt tudásommal, tapasztalataimmal mennyi idő kell még, hogy önállóan tudjak lovagolni, ne futószáron?

Gyorsan tanulok, azzal nekem nincs gondom.


Köszönöm a válaszokat! :)


2021. dec. 25. 02:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!