Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért ne lovagolhatok egyedül?

Mért ne lovagolhatok egyedül?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve futószáron lóvaglok, már minden jó megy az edzőm szerint is jól csinálok mindent. Mégsem akarja hogy egyedül lovagoljak amikor rákérdezek nem válaszol csak mosolyog. mindenki ezzel cikiz hogy nem tudok rendesen lovagolni meg béna vagyok és ezért nem enged egyedül, és ez nagyon rossz. Nem tudom mit csinálok rosszul. szerintetek?
2011. ápr. 21. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes. Még akkor is, ha tudsz. Superman-t alakító színész (Christopher Reevs asszem) pl lovasbalesetben lebénult.
2011. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!!! Én 4és fél éves korom óta lovagolok ( most vagyok 17) . Engem a legelején sem tettek futószárra, persze nem azért mert valami különleges képességem volt a lovaglás terén, hanem mert nekem ilyen volt az edzőm :) Igaziból nem tudom miért nem enged el , ha rosszul csinálsz valamit az meg egyáltalán nem baj,azért tanulsz lovagolni. Én úgy gondolom , hogy ez egy edzői rossz döntés , hiszen akkor fejlődsz ha végre elenged :) Biztos vagyok benne , hogy egyáltalán nem vagy béna , ne figyelj a többiekre!!! Azt tudtad , hogy például Michael Jordant kirúgták a középiskolai kosárlabdacsapatból ? Mert így volt ,aztán a világ legjobb kosarasa lett belőle.

Mond meg az edzőnek , hogy bízzon benned!!! :)

2011. ápr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Első válaszíró...ennyi erővel biciklizni se menjen senki mert mi van , ha elüti egy autó? Mindenki maradjon csak bent a házban !!! Kimenni nagyon veszélyes
2011. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

15:02-es válaszoló


ennyi erővel mindenki vegyes gyorsasági motort, mert nem mindenki hal meg azon sem. És drogozzon is mindenki, mert azt is sokan túlélik.

2011. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha minden sportoló abból indulna ki , hogy veszélyes az amit csinál akkor elég szegényes lenne az olimpia...és kihagynák az életükből azt ami nekik a szabadságot jelenti
2011. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves 15:05ös ...a lovaglás bizonyos emberek számára a világon a legcsodálatosabb dolog... de légy szíves nézd meg ezt a videót ( nem a lovaglásról szól ) http://www.youtube.com/watch?v=99PN-zr0p5I
2011. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

@kérdező: jogsit lehet kapni úgy, hogy nem tud valaki helyesen írni, de lovagolás előtt tanulj meg! :D

Előző: a vicces balesetes videók jók, de ennek nagyon romantikus vége van, ez hogy jön ide? O.o

2011. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!