Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha elmegyek egy nudista...

Hogyha elmegyek egy nudista strandra pl.: Balatonakali akkor ott szabad meztelenül sup-ozni?

Figyelt kérdés
Milyen messze mehetek el a nudista strandról?

2021. dec. 15. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ó akkor még nem tapasztaltad meg, milyen király érzés a természetben egy szál semmiben ... és igen, nálunk nincs nagy kultúrája, de nyugati orzságokban komplett nudista központok vannak, még a boltba is meztelenül jár mindenki.
2022. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
van tapasztalatom szoktam sátorozni :D van hogy kimegyek egyszál semmiben.. kint öltözöm fel.. de strandon tömegben ezt minek.. Én még pesten is láttam melltartó nélkül napozó nőket így kb a híd alatt :D wtf.. messze voltak de látszott
2022. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
de miért zavar? ennyi erővel én még sima dunaparti tisztáson is láttam meztelenül napozó komplett családot, de most minek zavarjon? attól még mi elvoltunk ott ... hát nemtom, ebből is túl nagy cirkusz csinálnak, közben meg más országokban jóformán az a baj a nudistrandokon h lassan üresek, mert az eredetileg ruhás strandot simán használják ruhátlanul is és a kutyát nem érdekli. de hát igen, erre mondtam h a magyar eszméletlen prűd, csak az okára nem jövök rá.
2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!