Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyha elmegyek egy nudista...

Hogyha elmegyek egy nudista strandra pl.: Balatonakali akkor ott szabad meztelenül sup-ozni?

Figyelt kérdés
Milyen messze mehetek el a nudista strandról?

2021. dec. 15. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nudista strandon nyilván mindent lehet meztelenül, de miért nem jó neked máshol gatyában ? Vagy a meztelen strandolókat akarod stírölni kutyafuttában ?
2021. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretném kipróbálni milyem a nudista strand és ha szabad akkor SUP-oznék is mert imádok, nyilván meztelenül csinálnám.
2021. dec. 15. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
isteni a SUP meztelenül! én nyáron az egész Velencei tavat átsupoztam, amikor még volt víz, és ugye csak a vízre tételkor indultam nudipartról .... de hatalmas élmény.
2021. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Akali bezárt, de Berényben meg tudod csinálni.


[link]


Itt vannak útvonalak is, a Zala toroklatáig például nyugodtan mehetsz meztelenül.

2021. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Pont hogy fürdőruhában nem lehet. Sőt Balatonberényben még sup kölcsönző is van a naturista strandon.
2021. dec. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ahogy az előttem szólók írták, nyugodtan tudsz a SUPon lavírozni akár a Zala folyóig és vissza, azon a szakaszon nem nagyon vannak strandok és fürdőzők.
2021. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
és ha vannak, az se nag ybaj. én a Dunán is supoztam elég hosszan, és baromi jó volt. pedig aztán kihívás volt visszamenni.
2021. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
hali, mi az a sup??
2022. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

SUP = a "stand up paddle board" rövidítése. Vagyis eveződeszka, amit leginkább állva használnak, álló testhelyzetben szoktak evezni rajta, ahogyan a nevében van.


[link]

2022. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
amúgy.. az hogy esetleg otthon késő éjszaka magában nudizik.. vagy szex után úgy megy ki wc-re sztem kb alap.. de mért akar valaki mások előtt.. mértt erőltetik ezt? :O nekem rejtély ez az egész.
2022. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!