Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Téli túrázáshoz melyik nadrágo...

Téli túrázáshoz melyik nadrágot javasoljátok?

Figyelt kérdés

Ez vastagabb, bélelt:


[link]


Vagy aláöltözet + nadrág kombó?


[link]


[link]


Esetleg más?


Ha javasolsz valamit, légyszi linkeld az adott terméket!


Köszi.


Nem egynapi túrázásról van szó, hanem egy hétig fogom nyomni. Nem alszom kint. De persze nem csak és kizárólag erre az alkalomra kell a nadrág. :)


Mi a praktikusabb?



2021. dec. 15. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aláöltözet+melegítő+szél- és vízálló nadrág+kamásli vált be. Alpokban -10 fokban hóviharban is tökéletes volt. Bocsi, nem tudom linkelni, évekkel ezelőtt vettem.
2021. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy szezonvégi Lidl-ös softshell snowboard gatyám van,valami 3-4000 ft-ért vettem,igaz van vagy 6 éves.

Ha nagyon hideg van, akkor egy aláöltözet, illetve egy kamásli ,ha olyan a terep.

2021. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig szenvedtem Decathlonos nadrágokkal, aztán vettem két nyári, és egy téli Trangoworld nadrágot, nagyon drága, de megérte, ég és föld. Ja, és a téli fizikailag nem túl vastag, mégis elég meleg, hogy alánadrág nélkül -20 fokban is komfortos legyen, de +5-ben is.
2021. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!