Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bocsi de nagyon fontos?...

Bocsi de nagyon fontos? Segítség mert mek vissza koliba! :S

Figyelt kérdés
Légyszives írjatok nekem olyan edzéstervet amit koliba tudok eddzeni! van 7 kilos sulyzóm meg 1 kilo kreatint vettem. Légyszi pár edzésterv szerüséget irjatok!Konditerembe nemtok elmenni mert nincs rá pénzem mert havi 6500! Előre is köszi!
2010. szept. 5. 10:49
 1/7 anonim válasza:

Szia.


Hát érzed, hogym ikor erölteted az izmod... azt csináld...


Egy kisebb segítség konkrét dolgokkal...


[link]

2010. szept. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]


Ha nem találnád, ez pontosabb :)

2010. szept. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. szept. 5. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek vettél kreatint?
2010. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az árán 1 hónapig lejárnál a terembe. Úgysincs rendes tápanyagbeviteled, tök feleslegesen dobtad ki a pénzt.
2010. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nincs kondi a koliban az gáz, már pedig nem szokott lenni. ha van akkor meg nagyon-nagyon sz.a.r. persze minden más hülyeségre van pénz, de edzőteremre nincs, ezen mindig felhúzom magam. bocs az offért.

egy 7kg-os súlyzóval már tudsz vállazni, bicepszezni, tricepszezni, evezni, kötöréseket is csinálhatsz, guggolhatsz, sok mindent, legyél kreatív.

youtubon amúgy nagyon sok videó van fenn ebben a témában, internet gondolom van a koliban :)

2010. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kreatint akkor vettem amikor terembe jártam de megmaradt!
2010. szept. 11. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!