Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom hogy sok az ilyen...

Tudom hogy sok az ilyen kérdés de? ( A többi lent )

Figyelt kérdés

A nyár elején töltöttem be a tizenötöt és már 1 éve kb. elhatároztam, hogy bizony megcsinálom a "kockahasat" :D.

13 éves koromban elég alacsony voltam, és ezáltal kicsit jobban látszott rajtam a felesleg. Azóta olyan jó 10-14centit nőhettem, de fogytam is 1éve 7kgot és az idén visszajött :D De nem hiszem hogy ez zsírban, mivel izmosabbnak látom picit magam, mivel sportolok (2-3éve folyamatosan focizok,tavaly futottam,idén elkezdtem rendesen focizni,edzésre járni) Szeretek sportolni,foci,futás,bicikli ezek a kedvencek. Mivel nőttem meg fogytam aztán valamennyit visszahíztam nem nézek ki olyan kövérnek, sőt mindenki azzal jön az ismerősök közül hogy elég vékony vagyok. Ez lehet, mert reggel mikor felkelek és "üres" vagyok akkor elég lapos a hasam de amint eszek valamennyit már nagyobb, ivásról nem is beszélve mert itthon csak szénsavas ásványvizek vannak, a csapvizet meg nem szeretem (kitudja mik úszkálnak abban :D). Tehát olyankor "megnagyobbodik" a hasam, és a kockáim meg csak akkor látszódnak mikor feszítem a hasam, tisztán pedig akkor ha lehúzom azt a pici felesleget a hasamról. Ekkor is csak a felső 6, a legalsók nem (lehet azért mert az alsó-hasizmomra nem nagyon dolgoztam soha). Szeretném ezt a kicsit még leadni, hogy bátran járkálhassak strandra, meg az utcán is (természetesen ruhában:D) csak hogy az önbizalmamat növeljem. Az étkezésem elég fehérjedús, imádom a húst,tojást,halat és mindig olyan kajákat eszem amiben van :D Persze a karjaimat is szeretném erősíteni meg a többi testrészemet, de egyenlőre ezzel vagyok a legjobban elfoglalva. Mivel járok edzésre meg ha tudok akkor edzem én magam így a mozgáshiány nem áll fent. Az étkezésem is fehérje- de sajnos szénhidrát(cukor)-dús is. Ha látok itthon valami csokit azt egyből felfalom (na persze nem a nagy táblásokat:D). Nagyon sok csokit eszem, próbáltam róla leszokni, de nem megy, mindig kívánja a szervezetem az édeset :( Hogyan tudnék róla leszokni? Megpróbáltam már sokszor, egyszer be is vált de visszaszoktam, hogy naponta csak 1 csoki ebéd után, aztán végül elhagytam. De kívánta és újra elkezdtem falni. Ha müzliszeleteket eszem az is nagyon cukros? Vagy mit ehetnék ha kívánom az édeset? A banán is hízlal úgy tudom.

Elég hosszúra sikeredett, aki végigolvassa és tudna valami értelmes választ adni azt megköszönném :)

Elég lenne ha elhagynám a cukros kajákat a többit meg majd megoldaná az edzés? (Elég kemény edzéseink vannak :D)

Köszi a válaszokat!

F/15


2010. szept. 4. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Öregem én úgy szoktam le a csokiról hogy először elkezdtem csokiba mártogatott puffasztott rizst enni, amiben közel nincs annyi csoki mintha csak azt ennéd. Próbáld meg. Felétek nem tudom milyen pakkokban árulják de én pár napig ettem napi 3x4 et és már legalább egy-másfél hónapja nem ettem csokit...
2010. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Minek neked még kockásabb has? :D Nekem így is jó lennél. :$ De ha nagyon szeretnél olyat, akkor sztem ne egyél annyi csokit és járj edzésre! :)

Am hol laksz?

2010. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Próbálom csokimentesíteni az életemet kisebb-nagyobb sikerrel van hogy nem eszek aztán rámjön :D Amúgy külföldi vagyok, azt se tudod hogy nézek ki hacsak nem láttál még :D
2010. szept. 10. 21:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként örülök neki hogy még így látatlanba is tetszek :D
2010. szept. 10. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Akár menyit edzel hasra , akkor se fognak látszódni a kockák...

Diétázni kell.. leadni a felesleget..

2010. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!