Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrás alatt hogyan együk az...

Gyúrás alatt hogyan együk az ételeket?

Figyelt kérdés
nem rántva a panír miatt, de még milyen formában lehet?
2010. szept. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Edzés után kell enni, nem közben! Annak nincs sok értelme. Igyál inkább glutamint, vagy vitargo crx-et közbe, de ne szilárd kaját!
2010. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
átvitt értelemben értettem:) akkor gyúrás időszaka alatt, nem konkrétan gyúrás közben.
2010. szept. 3. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Tömegelés alatt nem gond ha panírozva eszed a csirkét, és egy kis félre kajálás sem árt. Ha diétázol akkor natúr csirkét érdemes enni, elég unalmas, száraz és rosszízű, de valamit valamiért.
2010. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, milyen időtávra tervezel, de a látható eredményhez elééég sokáig kell csinálni:)
2010. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 clint ***** válasza:

én mindig párolva eszem.

Iszonyat pocsék de én sajnos még a narancsbőrre is hajlamos vagyok.

2010. szept. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én kondi közben nem szoktam enni, eléggé hülyén nézne ki, ha elrohannék a kis csirke rizsemért 2 sorozat között.


Amúgy, ha ennék, akkor kb ugyanúgy tenném, ahogyan normálisan. Vinnék kaját+evőeszközt>Elővenném a kaját és az evőeszközt>Kibontanám a kaját> Felszúrnám a villámra > A számhoz emelném > Bekapnám > Elkezdenék rágni > Visszalépnék a 4. lépésre addig, amíg van kaja....

2010. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!