Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek beiratkozzam a...

Szerintetek beiratkozzam a tánciskolába?

Figyelt kérdés

1 hónappja élek Angliában anyukámmal és a testvérével.

13 éves vagyok 160cm 65kg. Szeretnék beiratkozni csak féllek hogy ilyen testsúllyal nem fogok tudni valamilyen mozdulatot elégezni vagy valamit nem fogok megérteni(a nyelvvel közép szinten vagyok). Ezért féllek. Szerintetek menjek vagy nemenjek?


2010. szept. 3. 18:19
 1/5 anonim válasza:
Szerintem egy próbát megér. Max ha nem megy otthagyod. És kezd az alapfokon.Akkor sokat gyakorolsz,és fogyszi is közben.
2010. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elkezdesz táncolni szépen lefogysz és mindenki happy. Szerintem menj el nem fogod megbánni, és az benne a legjobb ha kritizálnak nem érted :D
2010. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Akkor szerintem beiratkozok. :)
2010. szept. 3. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp! Tuti jó lesz!
2010. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is iratkozz be.Mozogsz, új embereket ismersz meg és a nyelvet is tanulod.lehet, hogy az elején nehéz vagy furcsa lesz, de ne add fel:)
2010. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!