Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomzat le majd felépülése?

Izomzat le majd felépülése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok , 17 éves korom óta dezek , 18 éves korom óta konditeremben heti 4 alkalommal , napi 150 gramm fehérjét biztosítva izmaimnak , melette multivitamint szedtem , rendszeres kajálás megvolt. Sajnos munkám miatt mind a normális kaját , mind az edzést elkelett hagynom.3 hónapja nem edzettem. 95 kilóról lementem 86 ra , a mellem teljesen megereszkedett 44 karom is szépen visszament , hátam is eléggé eltünt , szóval nagyon elszomorított a dolog. Látványosan lementek az izmaim. Most szeretnék ismét elkezdeni edzeni és halottam egy olyan dolgot , miszerint ilyenkor már sokkal gyorsabban épül vissza/fel a leépült izom , mint előtte , ebben lehet valami? Semmiféle steroidot nem szedtem és nem is szándékozom szedni , normális étrend multivitamin , 100 whey protein

Segítségeteket előre is köszönöm


2010. szept. 1. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
9 kiló...Pár hónap
2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
2 hónap alatt nagy része visszajön sztem.
2010. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

simán.

Én is így vagyok 88 kg ról, 76 ra estem vissza, mondjuk zsírt is adtam le, de izmot is tuti, meg nem is edzettem.

El akarnám kezdeni én is, bár nem tudom időm mennyi lesz.

2010. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 clint ***** válasza:
ilyenkor inkább izmot adsz le, a zsír sajna marad.
2010. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az izmaid megmaradnak csak a térfogatuk változott.

Nekem is volt 4 hónapos kihagyásom és mikor újrakezdem,rendes kaja,edzés,stb másfél hónap alatt visszajött minden.Az összezuhant karom majdnem 3 centit nőtt.

[link]

2010. szept. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
izom memória :)
2010. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 8. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!