Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizáshoz vettem fehérje...

Kondizáshoz vettem fehérje port. Valaki leírná hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Nincs turmix itthon nem lehet összerázni tejjel a port?Minden nap kell inni vagy csak edzésnapokon?A legfontosabb arra pls válaszoljatok hogyan kel elkésziteni de aki tud arra is hogy mikor kell inni?! Köszi

amugy Whey Protein 86%os vagy még több fehérje


2010. szept. 1. 19:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és valahol olvastam kezdőknek inkább tömegnövelőt ajánlják mint fehérjét...Miért?A fehérje miért ne lenne jó kezdőnek?Mi a külömbség nemértem?! Aki ért hozzá lácci 1 kis bemászomolót nemértek még hozzá
2010. szept. 1. 19:48
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Vízzel kell nem tejjel


2. Össze is rázhatod k*rvára mind1 oldódjon fel azt kész


3. Fehérje:fehérje Tömegnövelő:Ch+fehérje


4. Minden nap kell inni

2010. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 clint ***** válasza:

Azért kell tömegnövelő, mert az szénhidrátot tartalmaz. A szénhidrát a felelős az izomzat növekedéséért. MAgába a fehérje nem épül be, kell hozzá energia.

Edzés után egyszerüen dobj be két kanál fehérjét és amikor hazamész egyél olyan 100-150 gramm rizst.


eyébként:

""Whey Protein 86%os vagy még több fehérje""

na és az egész pontosan milyen??? Miért van egy olyan érzésem, hogy megint átba..tak egy szerencsétlent aki nem ért hozzá???

2010. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem úgy van hogy a szénhidrát inkább edzsé előtt kell mint üzemanyag vagyis energia.Fehérje pedig minden sejt alapja vagyis az izomé is szóval gondolom abból lesz izom azért kell inkább utána nem?Ezt bioszbol tudom.

De egyébként szoktam enni szénhidrát tartalmú ételeket szinte minden nap.Csak néha nemjön össze a napi 2,5 g fehérje azért vettem port.Sőt szinte sose jön össze.Szénhidrát mennyi kell? Csokibo la szénhidrát?

2010. szept. 1. 20:17
 5/12 clint ***** válasza:

igen, edzés előtt kell a szénhidrát üzemanyagnak. De ezt az üzemanyagot elégeted az edzéssel ugyebár. És edzés után mi marad?? Kiéhezett izmok, amiket fel kell tölteni azzal az üzemanyaggal. Az emberi testben a fehérje a hús, azaz az izomzat, ezt jól hallottad bioszból, de a fehérje nem jut az izmokig, ha nincs jófajta kalória, amit a jófajta szénhidrátból nyersz. Lényegében csak ki fogod szarni azt a fehérjét nem pedig az izmokba tolod. A szénhidrát megemeli a vércukorszintet, így a vér tud szállitani tápanyagot az izomzatnak. HA nem eszel szénhidrátot akkor nem fog szállítani.

De a kérdésre nem válaszoltál, milyen fajta 86%-os fehérjéd van, és honnan csak mert sztem átvertek.

2010. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom edző ajánlotta nem ver át szerintem meg haverom is régóta meg sokan vesznek tőle olyat teremből.De ha ez elfogy már tuti tömegnövelőt veszek!Kösz a válaszokat hogy időt szántrál rám:) Egyébként 2en vettük haverommal és meg fogjuk felezni 2,3 kg van benne.Mibe tudnám tárolni? 1 nap mennyit szedjek kb? edzésnapokon több kell?
2010. szept. 1. 21:31
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


ha ezt olvasgattad nézegesd ezt a honlapot.

2010. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyit szedj, hogy kiegészítse az étrendedet. Edzés után kb 0,5g/ttkg-ot érdemes szedni egy kis szénhidráttal (maltodextrin, dextróz), de ha 30g-ot tolsz az is megfelelő, csak utána kajálj valami fehérjéset.

Egyébként engem is érdekelne, hogy pontosan milyen fehérje ez? Mi a neve és ki a gyártója? Vagy nincs semmi ráírva?

2010. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 clint ***** válasza:

tárold bármibe ami nem levegős.

Egy evőkanál kb 15-20 gramm, ebből igyál két kanállal edzés után.

A nap többi részében próbáld inkább húsból pótolni, reggel meg tojásból.

2010. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
vpx syngex
2010. szept. 4. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!