Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlanátok?

Milyen sportot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14/f vagyok sohasem sportoltam semmit, most szeretném elkezdeni, de valami olyat, amivel még nem vagyok annyira lemaradva a többiektől, nem mernék kiállni oda, ugy, hogy 4-5év előnyük vana többieknek, én pedig semmitsem tudok:(.
2010. aug. 31. 23:36
 1/9 anonim válasza:

ez így alapból hülyeség :) mindenki elkezdi valahol... és bizony mindig lesz aki több ideje csinálja mint te. mellesleg ha jó a csapat akkor ez nem számít, ha nem vagy hivatásos sportoló akkor az a lényeg hogy jól érezd magad, mozogj, és nem hiszem a sporttársak lenéznének azért mert "nem tudsz semmit", hisz mint mondtam nyilván ők se úgy kezdték, hogy mindent tudtak, lényegtelen milyen sport :D

én például capoeirázok, imádom, jól átmozgat és a csoport is nagyon jó, csak ajánlani tudom

2010. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A capoeira kislányoknak való,és nyálas fiúknak.Neked egy férfias célkitűzés kell.Megértem hogy nem akarsz a haladókkal keveredni.És nem is kell.Fogd a zsebpénzed,menj be valamelyik áruházba,és vegyél két darab súlyzót.A neten rengeteg oldalt találsz ahol megnézheted milyen gyakorlatok vannak,és hogy mi a hatásuk.Öszeállítasz magadnak egy amatőr edzéstervet - és elkezded.Nem kell megszakadni.Egy év után már lesz benned annyi power,hogy bátran elmenj az edzőterembe,és komoly gépeken is kipróbáld magad.Nem kell profivá válnod,nem kell kokszolni,helyes étrenddel,szénhidrát és fehérje bevitellel egyszerűen kihozol magadból egy esztétikus,férfias külsőt.Egy olyat,amit a férfiak csodálnak,a nők pedig buknak rá.És mikor tavasszal megjelensz egy pólóban,úgy néznek rád,mint egy görög istenre.Egy idő után az edzés természetes lesz,az életed részévé válik,és jól fogod magad érezni a bőrödben.Emellett magabiztos leszel,és kiegyensúlyozott.

A capoeirások meg csak ugráljanak mint a szöcskék,ha már nincs jobb ötletük az életre.

2010. szept. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mennyél dartsozni, simán behozod. de egyébként nézz sportcsatornákat, 14 évesen még sok sport van, amit el lehet kezdeni.
2010. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
foci
2010. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

A capoeira kislányoknak való,és nyálas fiúknak ????


Ugye ez nem volt komoly ? 2× pofon baszlak 17 évesen azt elönt a fos igaz elötte birkoztam !12 évesen kezdtem és akkor áltam neki rendszeresen kondi terembe járni !

2010. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tájékozódási futás, mert egyrészt mindenki megtalálja a felkészültségének megfelelő kategóriát versenyeken, másrészt nem csak az eredményen van a hangsúly hanem a mozgás és a tájékozódás örömén, harmadrészt mert ha 14 évesen elkezded még nem vagy lemaradva semmiről.
2010. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
SAKK
2010. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha van egy kis érzéked a labdához, meg reflexeid, akkor kézilabda:) Ha nincs, akkor futás. Maraton,sprint ilyesmi. Hajrá!
2010. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

!!!Kézilabda!!!


Én imádom rohadtul igaz még álltalánosban a fiuk inkább fociztak én kéziztem volna ki jártam a csajok edzésére de ott vissza kellet magam fognom a tesi tanár el vitt egy ismeretlen csapathoz be álltam és annyira bennem volt a győzni akarás hogy a meccsvégére 2 ujjam is eltört de nyertünk !!!!

2010. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!