Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szólsz a Creatine-Pro-mass...

Mit szólsz a Creatine-Pro-mass, tömegnövelöhöz? Érdemes kiprobálnom?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 20:15
 1/7 anonim válasza:
20%

Magam a tudatos, és abszolút natural testépítés mellett teszem le a voksot. Ha már jársz egy terembe, biztos van ott is egy két nem normális állat, aki pl ordít húzás vagy tolás alatt. Egyszer -ha ilyen helyzetbe kerülsz, mielőtt megölne- kérdezd meg, áll e még a bré. NAGYON SOK! esetben negatív választ fogsz kapni. Egyik barátom így lett cukros, egy másiknak daganat lett a májában és a veséjében. Én nem vagyok akkora mint ők, -szerintem nem is ez a fontos- de tökéletesen egészséges. Ha minimális tömegnövelőt is használsz, többet kell edzened. Ha nem edzel, hízni fogsz, mint a malac. Vigyázz vele, mindig jól nézd meg, miből van!!!!!!!!!!!!!!!

Ha nagyon fiatal vagy, ne használj tömegnövelőt, és ne edz nagy súllyal, mert elcsontosodnak a csontvégek, és pici maradsz...

(Csak egymás között: Minden anyag, amit felajánlanak, hogy "most ez jó", nem az! SOHA NE HASZNÁLJ SEMMIT! Nagy a verseny, de nem lehet elég nagy ahhoz, hogy megdögölj 35 évesen.)

2008. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Az első válaszolót kijavítandó:

A kreatin, tömegnövelők, fehérjék stb NEM doppingszerek, hanem bevizsgált BOLTBAN KAPHATÓ táplálékkiegészítők!! Ezektől semmi baja nem lesz senkinek, mivel ezek koncentrált TÁPANYAGOK a táplálkozás kiegészítésére, amikre azért van szükség, mert ez a sport olyan nagy mennyiségű táplálék elfogyasztását igényli, hogy azt nagyon nehéz "normál" ételekből bevinni. Ezért találták ki a táplálékkiegészítőket. És még jó, hogy meghízol, ha fogyasztod őket, de nem edzel. Ha többet eszel, de nem mozogsz, akkor meghízol, egy így szokott lenni, nem értem, mi ebben a meglepő...



Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Én nem ismerem ezt a terméket, sem a gyártót de valójában mindegy, hogy mit használsz, a hatás attól függ, hogy megvan-e a kellő tápanyagbeviteled. Ezek a készítmények nem instant izmok, hogy megiszod és hopp izmos leszel, ha a kajálás nincs rendben, akkor csak apró, vagy leginkább semmilyen fejlődés sem fog bekövetkezni. (mivel ez nem koksz)

2008. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Valóban nem lesz semmi bajod. Csak esetleg egy vesekárosodást összehozol magadnak... Az meg...smafu. Nézz kicsit utána.

A koksz megint más tészta. Azt nem lehet sajnos elégszer elmondani, hogy nem kell az neked... ha valaki úgy gondolja, hogy semmi baj nem lesz tőle, akkor a saját kár(j)án :) tanulja meg, hogy mégis... Ismerek egy srácot, 100% tiszta anyagot kapott... 2 éve van lebénulva a bal lába, mert kapott a seggébe egy nem 100 hanem 10000% os cuccot... jó neki?

2008. dec. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A minden tömegnövelő dextrózból, maltodextrinből, kreatinból és fehérjékből állnak plussz még ki milyen extra aminosavat vagy épp mást tesz bele. De ezek a termékek méregdrágák ahoz képest ahogy otthon eltudod készíteni. Megveszed a legnagyobb kiszerelésű fehérjét, kreatint, dextrózt, maltodextrint(ez a kettő utóbbi nem csoda szer és nem koksz mielött belekötnének. minden cukrászhasználja őket, sőt te is használod minden nap őket otthon) és kikevered magadnak,h mit milyen arányban szeretnél. A tömegnövelőkben található dextróz elérheti a kilónkénti 4-5000forintot is. Viszont ha te veszed meg külön kilóját már 500ft-ért is betudod szerezni. Persze ez nem azt jelenti,h ész nélkül minden összeöntünk egy vödörbe és akkor jó lesz....
2008. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is ilyet akarok venni, én is ugyanezt a kérdést szerettem volna feltenni, de még mindig nem tudtam meg hogy megéri-e ezt szedni és hogy árban meg mindenhogy megéri-e.

Ha valaki szedett már ilyet, vagy szed akkor írja már ide hogy mennyit segít.

2009. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Enis kivancsi lennek erre a kerdesre! De ezek a hulye barmok mindent leirnak, csak a kerdesre nem birnak valaszt adni. AKI SOVANY ELKEZDI SZEDNI A KREATINT ES GYUR RA MEGTESTESEDIK TOLE ? Aki probalta es van tpasztalata az irjon.
2010. szept. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 igen nemm ***** válasza:

Nem mostani a cucc, de azért írok én is. Az első válaszoló nagyon nincs tisztában azzal, hogy miről is beszél. De egyébként ez a kikeverős megoldás sem az igazi szerintem. ugyanis ha kikeversz egy ízesített fehérjét megy bele a rengeteg dextróz akkor iszonyú édes lesz, ezek pedig drágábbak igaz, de legalább "el van találva" ízre is. Az pedig, hogy minden tömegnövelőben van kreatin az sem igaz. De ez a mennyiség nem elég belőle. ha csak nem 40kiló vagy. Kreatint kezdőknek nem ajánlják, ugyanis ha az izmok igen, az ízületek nem biztos, hogy hozzászoktak már a nagyobb súlyokhoz. Kreatintól pedig meg fog nőni a teljesítményed, ha rendesen kajálsz mellette (sok szénhidrátot). Mozogni azt minden tömegnövelő mellett kell, ez így van nincs ebben semmiféle kilogikázhatatlan dolog.

Ugyan nem próbáltam még ki, de az összetétele alapján nem rossz, ha az íze is stimmel akkor még lehet hogy én is kipróbálom mert jó árban van. :)

Ajánlanék még mellé egy fehérjét és plussz kreatint. A feltöltésről nem megfeledkezni!

2011. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!