Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire válna be...

Cuppy kérdése:

Szerintetek mennyire válna be ha tojás-tej-szőlőcukrot szednék testépítéshez?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egyetemista Győrben és szdtem már Volumass 35öt, meg 1 kg Jumbot (de ez nem sokat segített, és már nem nagyon szeretnék költeni ilyemi kiegekre, hanem inkább olcsóbban megúsznám. 65kg vagyok.
2010. aug. 27. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

tojás-fehérje nem nyersen de ez alap kaja

tej-zsírszegény és azt is ritkán mert a tejzsír nem a legjobb


szőlőcukor-edzés után szintén alap


Tehát amiket írtál mind alap dolgok.Tömegnövelőtől meg nem csodát kel várni.TáplálékKIEGÉSZÍTŐ

Kiegészíti az étkezésedet.Nem ettől izmosodsz hanem a jó étrendtől.És a tömegnövelők helyett tejsavót vegyél.20rongyért 3-4 hónapra elég 1 vödör


De nem izmosodsz tőle a szteroidtól sem.Lényegében ha szar a kajád semmitől.Ezek csak segítenek,ha kajából nem tudod a szükségleted fedezni.Ha meg keveset eszel azzal csak kalóriadeficitet okozol és fogyni fogsz

2010. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Magában ezektől izmos soha nem leszel. A tej totál fölösleges, túl alacsony a fehérje- és túl magas a tejcukor-tartalma, max élvezeti cikknek jó.

Szőlőcukorra edzés utáni időponton kívül nincs szükséged, tök fölösleges máskor mert csak a vércukorszintedet emeli fel az egekbe.

A tojás viszont nagyon jó fehérje forrás, viszont a sárgája gyak csupa telített zsír, tehát az a szemét része...

Am vicces amikor vki 65 kilós testsúllyal nem tud nőni :D

Kb 130 g fehérjebevitel mellett, 250-300 g szénhidráttal már nőnél mint az állat. Ennyit enni meg anyagilag se megterhelő... Bohóckodás helyett jobban jársz ha nekilátsz nagyon sokat enni, egyél minél több húst és tejterméket, jó minőségű szénhidrátokkal mint főtt burgonya, rizs, bab. Táplálékkiegészítésnek meg a minimum az h fehérje reggel + edzés után, az edzés utániba meg mehet szőlőcukor.

2010. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65 kgvel még gyorsan lehet fejlődni csak enni kell. Már mindent leírtak előttem.
2010. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!