Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot válasszak, ami...

Milyen sportot válasszak, ami ezeken segítene?

Figyelt kérdés

A karom felső része és a combom nagyon vastag :S

Milyen mozgásforma segítene ezen? Még nem sportoltam semmit, de szeretek mozogni.

Lehetőleg olyan keresek, amit Győrben is megtalálhatok és nem túl drága.

Előre is köszönöm a válaszokat.

(14/L)


2010. aug. 27. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés. Ha csak az a célod, hogy fogyj akkor diéta+edzés (futás és vagy kondi). Ha kimondottan sportolni akarsz akkor rengetek küzdősport van, ha pedig valami másfélét szeretnél akkor még mindig ott van a röplabda, kézilabda stb...
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*rengeteg
2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Diétát nem szeretnék, mert a súlyommal nincs gondom, és ebben a korban még nem is nagyon kéne. De azért köszönöm.
2010. aug. 27. 14:33
 4/19 anonim ***** válasza:

pedig csak a diéta segít rajta.Nincs olyan mozgásforma ami koncentrált pontokról hozza le a zsírt.Az hogy honnan illetve milyen sorrendben égeted le a zsírt a testrészeidről genetikai dolog.De kalóriadeficit nélkül nem lehet zsírt égetni.


A diéta alatt nem azt kell érteni hogy semmit sem eszel hanem azt hogy tudatosan eszel.

Napi többször kis adagokat Ch-t a minimumon tartva.Fehérjebevitelt kicsit megemeled.Szedsz mellé valami vitamint.Mellette futsz,biciklizel,aerobik mind1.Ennek lesz hatása

2010. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Úszás az szépen formálja a lábakat és a kartis szóval szerintem neked pont jó lenne.

Akár otthon tornázhatsz is. Neten sok olyan gyakorlatot találsz ami ezekre a testrészekre jó.

2010. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Na mivan haxor kidobtak? XD
2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ááááá:D
2010. aug. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
:D valahogy éreztem... amúgy üdv újra itt :)
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
köszi:D:D
2010. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csaknem betévedtél a baba mama témakörbe? :D engem legutóbb onnan dobtak ki.
2010. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!