Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kelleni fog a kondiba oktási...

Kelleni fog a kondiba oktási igazolás később?

Figyelt kérdés

Most kezdenék el kondiba járni,csoportos órára,de nem tudom megéri -e,mert megint itt can az a mutáns+4.hullám.

Szerintetek lehetséges,hogy egy kis időn belül megint kelleni fog az oltási igazolás a kondiba?

(Nem vagyok beoltva)



2021. júl. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ezektol barmi kitellik
2021. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehet, hogy kelleni fog.
2021. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Oltasd be magad
2021. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Inkabb lepj be egy egyesuletbe akkor nemkell 🤷‍♂️
2021. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát a kondiba alapvetően két vezető és egy dielektrum kell, oltás nem. Ja hogy te a sportlétesítményre gondoltál...
2021. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

3-aska Majd beoltatja magát ha akarja,ennyi.VAERS-et ha nézi akkor nem csodálom hogy nem akarja az meg a másik dolog.Én már nem járok terembe és nem is fogok hanem már megszoktam hogy itthon eddzek mert úgyis szeptembertől de legkésbb novembertől jön a kártyás bohóckodás második nevetséges felvonása és kösz de ebből én inkább kimaradok.

Mire megszoknám a kondigépeket újra addigra már ismét kezdődne a hisztéria és tavaly is ez volt és már engem nem szívatnak meg újból.

2021. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!