Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 évesen el lehet kezdeni...

18 évesen el lehet kezdeni valamilyen küzdő/harcművészeti sportot?

Figyelt kérdés

Azért ne szumó birkózás legyen :D Valami kímélő,talán capuera vagy karate...valami hasonló...

Szeretnék vele alakot is formálni,vagyis az az elsődleges célom meg a rugalmasság sem hátrány,ezért gondoltam a capuerára..Légyszi a boxot ne ajánljátok,mert az egyáltalán nem érdekel...


2010. aug. 26. 23:12
 1/8 anonim válasza:
capuera vagy karate...valami hasonló...
2010. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bármit. Küzdősportot és harcművészetet onnantól kezdve lehet tanulni, hogy képes vagy valakinek az utasításait, kéréseit figyelembe venni és betartani. Ez már a nagycsoportos ovisoknak szokott menni. Gondolom, te már ezen túl vagy, tehát bőven elkezdhetsz bármit! :)
2010. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huaong ez kínai volt! :D
2010. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen mindegy. Ami van a közvetlen közeledben. Ha ez most karate akkor járj karatéra! Viszont írtad, hogy ne írjam a boxot. Azért én annyit hozzáfűzök messze a legjobb küzdőSPORT! De ott van a Taekwondo is.
2010. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saten, te úgy gondolod, hogy rá lehet húzni akármelyik küzdősportra is hogy a legjobb? :O max neked a legszimpatikusabb...
2010. aug. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen kicsit elfogult vagyok vele :) De úgy gondolom a box sokkal összetettebb és férfiasabb sport mint például a karate. Bár kérdés férfi-e a kérdés feltevője :D

De nem igazán tudom megfogalmazni, amikor valaki azt mondja, hogy profi boxoló az sokkal máshogy hangzik mint ha azt mondaná profi taekwondo-s. De valószínű igen, nem lehet egyik küzdősportra sem mondani, hogy a legjobb. De akkor számomra a box az messze veri a többit :)

2010. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
így már tetszik a válaszod :) nagy lájk :-))))
2010. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem vagyok én mindig kötekedő :D majd próbálok következőleg elsőre is így fogalmazni :3
2010. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!