Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav-maga tapasztalatok? Érdiek!

Krav-maga tapasztalatok? Érdiek!

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van már sok kérdés róla, el is olvastam a nagy részüket. De azért én is szeretnék kérdezni még.

Még mindig kb 8000 ezer forintba kerül egy hónapra? Az mennyi edzés hetente?

Érden hol tanítják, ki tanítja, tapasztalat?

Mennyire nehéz az első néhány edzés (amíg nem jössz bele)? Egy tizenéves lány is elkezdheti? Gerincferdülés, kis túlsúly nem nagy akadály?

Köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 22. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

az ára pesten 8000-9000, vidéken olcsóbb.


Érden Szaszkó Olivér tart edzéseket. Nem ismerem, de volt már dolgom a tanítványaival, kemény srácok voltak, szal az úriember biztosan érti a dolgát.


[link]


menj el nézz meg egy edzést, és akkor beszélhetsz az instruktorral is, ő minden kérdésedre válaszol. At első edzés általában ingyenes.

2010. aug. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél. Azt hiszem, kedden el is megyek. :D
2010. aug. 22. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondok én is valamit :)


Pont ő fog most teljesen kezdőknek szemináriumot tartani, ne haragudj, de szerintem inkább erre lenne érdemes elmenned:

[link]

2010. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első vok


Persze, el is mehetsz a bevezető szemináriumra, de nem kötelező- az edzések némileg más felépítésűek, és semmi olyat nem tanulsz a szemináriumon, ami az edzésen nem jön elő. Ez a szeminárium csak egy ízelítő, az edzések általában pörgősebbek.

2010. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért javasoltam ezt, mert ez ugye tök kezdőknek van, míg edzésen azért olyannal is találkozhat, amelyet már korábban tanult a csoport, ő meg akkor látja először, például ütés- és rúgáskombinációk :)

Kérdező, nagylány vagy, eldöntöd :)

2010. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még átgondolom, van egy kis időm; köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)
2010. aug. 22. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
nembaj az, minden kezdet nehéz. úgyis a szeminárium után valamelyik meglévő csoporthoz csatlakozhat. Másrészt meg szerintem az jobb, ha van egykét tapasztaltabb edzőtárs, fejlődés szempontjából
2010. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!