Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karról hogyan lehet leadni?...

Karról hogyan lehet leadni? Ti miket csináltok csajok? Mennyi idő alatt látszik az eredmény?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. elolvastam pár szakmai cikket, és meg tudtam, hogy nincs olyan, hogy egy adott ember csak célzottan, valamelyik kiemelt testrészéről éget zsírt. Ezért nincs olyan, hogy valaki csak a hasán lévő zsírt égeti, valaki csak a karján, valaki csak a fenekén.

Edzhetsz bármennyit karra, ha nem hatékony a diétád. A lényeg, hogy számold a kalóriákat, ezt nem úszod meg, ha rendesen akarod csinálni. Számold, hogy miben mennyi kalória van. Ha az edzéssel és a diétával eléred azt, hogy több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. Mindenhonnan, ahol zsír van, úgyhogy karból is, ha zsírosnak látod.

2021. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyetértek, kivéve, hogy ha normális az étrended, akkor egyáltalán nem kell kalóriákat számolni. Bár ha a helyi zsírégetés nem létezése még nem világos, akkor az elején valóban jobban jársz, ha számolod. :)
2021. ápr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak karrol? Sehogy.
2021. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!