Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan szálkásodhatnék tovább?

Hogyan szálkásodhatnék tovább?

Figyelt kérdés
Hali. 17 éves vagyok 173cm magas elég tömeggel rendelkezek de boritotta zsir neki álltam diétázni most tartok a 11-hétnél leadtam 9kg-ot most 72kg vagyok 7%-os testzsirral. De most már napi 100g ch-n és 250g fehérjén vagyok de nem fogyok semmit heti 3 edzés súlyzós, heti 7 aerob este 1 óra.Az öszkép már tetszik de combom még nem az igazi milyen praktikával tudnák lemenni olyan 5%-ra mert már a küszöbén vagyok nagyon annak hogy hányásra egyem magam gyorséttermi kajával bánatomba...
2010. aug. 19. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Jár le 4x egy héten terembe és csak 5x aeroboz egy héten. Emeld a 100g szénhidrátot 200gra. Emelj a súlyokon, nem kivégző tábor ez. Hidd el, ha jobb lesz a közérzeted, minden jobban fog sikerülni. Ezenfelül vannak az ún. csaló napok is. Olvasd el:

[link]

2010. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hintáztasd a CH-t. Emeld fel az egyik napon kb. 300-ra, utána vidd le a következő két napon 80-ra. (felpörgeti az anyagcserédet a töltő nap)
2010. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Okés próbálkozom aztán csak lesz valami...
2010. aug. 19. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:

1. amit írtak

2.még lejjebb viszed a ch-t(ez eléggé megterhelő)

3.hagyod ahogy van intenzívebb edzésre kapcsolsz+zsírégető

4.Elhagyod a naturál utakat és adipex vagy spiropent nagyon hamar lejjebb fogja nyomni.


Amúgy miért is akarod 7 alá vinni?Versenyre készülsz?Mert a 4-6 közötti testzsírt csak pár napig lehet tartani

2010. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban ? akkor lehet nem erőltetem tovább ez egy fogadással indult de ahogy láttam hogy eresedek egyre jobban kezdett tetszeni most már az alsó két kocka alatt is látszodik 1-2 ér ami elég száraznak mondható állapot :D.Akkor újra neki állok tömegelni és megpróbálom 10-12% körül tartani a testzsirom jövőre szeretnék indulni a superbodyn az lenne a cél:)
2010. aug. 19. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak közlésképpen mondom hogy versenyen 4-5% körül van 1 testépítő testzsírja.Ezt úgy érik el hogy szedik azokat a szarokat amiket fentebb írtam meg az utolsó 2 napban nem isznak+vízhajtókúra.Meg hasonló okosságok.Szerintem tartsd a 7%ot mert az k*rva jó
2010. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 10-12% is nagyon jó.A versenyhez meg ha bármilyen segítség kell(akár kox akár tápkieg)írj rám és ha tudok segítek
2010. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!Irok ha valami kérdésem lenne :)
2010. aug. 19. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!