Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor nyitják már ki a kondite...

Mikor nyitják már ki a konditermeket?

Figyelt kérdés

Mivel nagyobb a kockázat egy konditeremben, mint egy zsúfolt buszon?

Már kezd nagyon elegem lenni, októberben vettem éves bérletet, kemény 2 hetet tudtam járni.


Ugye most csak versenysportolók mehetnek legálisan. Persze páran megoldották "kreatív" módon a papírt, de én ilyenekbe nem megyek bele. Már buktam hamis bkv bérlet miatt :(



2021. febr. 8. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha naponta megkérdezitek, jobban érzitek magatokat? Mert ha igen, akkor kérdezzetek bátran!
2021. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
Satnyul a forma tesó? Ez legyen a legnagyobb problémád az èletben.
2021. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

gyúrósmarci 175.0


:)))

2021. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem még sokáig nem, röplabdában levagyok igazolva, járok terembe így szabályosan, sokkal jobb hogy kevesen vannak🥰
2021. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Én is azt számolom egy ideje hogy érné meg, még ha le is mondanám vissza kell fizetni az összes eddigi kedvezményt, ami kb. 3 havi ár. A vásárláshoz klubtagságit is kellett venni, abból semmi nem jön vissza.


A f..om tele van, hogy a semmire vonják a pénzt, nekünk is kevesebb van, nemtom kaparjak-e össze egyösszegben ennyit vagy várjak. :(


Nem gyúrok, kisgyerek mellett akartam formába jönni, a férjem unszolására bérletet vettem motivációnak... nesze neked, a férjemnek alig van munkája a zárás miatt én meg a kaján spórolok, de nekik vonódik a pénz.. :(

2021. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta az egyik hely tulaja, hogy április 5. a legkorábbi lehetséges időpont. És ne kísérletezzen senki kamu papírral, mert nála múlt héten mikor ellenőríztek a rendőrök, lefotózták a versenysportolói igazolásokat. "Utána járnak, mert vannak visszaélések".
2021. febr. 25. 13:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval ennyit tudtam meg, még hétfőn. De a kérdés még mindig adott, hátha valaki tud közelebbi infót.
2021. febr. 25. 13:24
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös! A férjed meg ne kritizáljon... szülés után természetes, ha a nők kicsit összeszedik magukat, ezt szóvá tenni nagyon nem szép.
2021. febr. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!