Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol fussak ha a konditermek...

Hol fussak ha a konditermek be lesznek zárva?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és delelott online oraim vannak szoval akkor nem tudok futni, mostanaban nagyon nagy kod van ezert hidegben sem szeretek futni meg legtobbszor delutan megyek boltba meg ilyesmi, 5kor meg mar sotet van. hogy tudnam megoldani a futast szerintetek?
2020. nov. 11. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy másképp, mint kint. A hideg ellen felöltözöl, sötétben arra futsz, ahol van közvilágítás, vagy viszel fejlámpát.
2020. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy te hallod e a hireket hogy mennyi lanyt olnek meg futas kozben foleg sotetben. szuleim nem engednek el sotetben
2020. nov. 11. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Mennyit? Tudod mikor volt a soroksári futónő meggyilkolása? És még mindig téma a médiában. 3-4 évente van egy ilyen eset, aztán felkapja a média, annak hogy a családodon vagy rokonságon belül valaki megerőszakol, több ezerszer nagyobb az esélye, mint hogy az utcán megtamadnak sötétbeb.
2020. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor helyben futás a lakásban
2020. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy te hallod e a hireket hogy mennyi lanyt olnek meg futas kozben foleg sotetben. szuleim nem engednek el sotetben"


Napi több tucatot... Hordákban vadásznak a fiatal lányokra a pszichopata sorozatgyilkosok...

2020. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is futok, sajnos nem egy classic téli sport. De én azért eljártam eddig, kerülve az elhagyatott helyeket, bár nem szeretem ha bámulnak de mégis inkább a házak között futottam. Este 20.00 után sötétben, mert máskor nincs időm. Ez volt az egyetlen lehetőségem a stressz levezetésre. A legjobb immunerősitő és boldogsághormon termelő. De ennek most vége. Méghogy a korona virus szövődményétől depressziósak az emberek....az értelmetlen intézkedésektől és félelem keltéstől lesznek azok :(
2020. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!