Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deca-t érdemes szedni?

Deca-t érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Milyen pozitív ill. negatív hatásai vannak?


A válaszotokat előre is köszönöm.


2010. aug. 15. 03:32
1 2 3
 21/26 clint ***** válasza:
vagy aki olyan profi mint én, külfüldi orvosokkal is tartja a kapcsolat szép kis receptekért cserébe:D:D:D
2010. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
úgy könnyű:D
2010. aug. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

"A másik nem az edzésmúlt a lényeg.6hónap után bőven lehet már tolni(profi monta) DE csak akkor ha profi ambícióid vannak (...)."


Na látod ez egy nagy butaság!

Kíváncsi vagyok ki az a profi aki ezt mondta, gondolom névvel már nem vállalná. :-)


Azért baromság, mert aki 6 hónap után koxol, az még nem érte el a genetikai határait. Tehát még kox nélkül is tudna fejlődni. 6 hónap alatt nem lehet elérni a genetikai határokat, 6 év alatt is alig.

Aki koxxal éri el a 80 kilót, az sehogy sem fogja a 100-at. Aki kox nélkül 100, az nyilván feljebb fog jutni.


Nem beszélve a motivációs dolgokról.


Nem beszélve arról továbbá, hogy kíváncsi vagyok hogy 6 hónap után honnan derül ki, hogy van-e olyan genetikája az illetőnek, hogy valaha is sikert érhet el a profik mezőnyében, és így megérné doppingolni.


De igazából én pont lesz*rom hogy ki doppingol és ki nem. Az én elvem az, hogy előbb érje el az illető a genetikai határait, és ha már nem tud tovább fejlődni - tökéletes étrend és edzésmunka mellett sem- akkor jöhet a dopping.

2010. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 clint ***** válasza:
szerintem is. Sok profi már 100 kg fölött kezdett kokszolni.
2010. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

nem a kérdéshez tartozik, inkább az előző hozzászólásokhoz.

szerintem ha valaki koxolni akar már a hatodik hónap után hát tegye. ő baja. ha már az elején koxhoz nyúl akkor később mi lesz? ráadásul nem tartom jó ötletnek magát a koxolást, próbáltam már szóval valamennyi rálátásom van. mégpedig azért nem, mert csak akkor van értelme koxolni ha valaki profin csinálja és nem egy kúrát hanem sokat. az meg rengeteg pénz és rengeteg mellékhatás. jó kajával és kiegészítőkkel valamint sok munkával még egy rossz genetikával megáldott ember is hozhat nagyon jó formát, csak eltökéltség és idő. és amit az ember munkával épít fel, az jobban megmarad mintha becuccolna és harmadannyi idő alatt szedné fel. nekem legalábbis az a tapasztalatom -elég kezdő szinten vagyok, ez tény- hogy ami a kúra alatt feljön abból sok el is megy ha nincs következő. nem akarok itt senkit lebeszélni meg elítélni, ez csak az én személyes véleményem, tapasztalatom. igaz én csak szemes szarokat toltam -jó hülyeség- de nem jöttek be.

2010. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
szerintem meg a profi szintet is el kell érni valamivel.De még az amatőrt is.Ha valaki tudja hogy kell zabálni annak meg fog maradni a szaft.A mellékhatások gyakorisága meg genetikai tényező
2010. aug. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!