Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deca-t érdemes szedni?

Deca-t érdemes szedni?

Figyelt kérdés

Milyen pozitív ill. negatív hatásai vannak?


A válaszotokat előre is köszönöm.


2010. aug. 15. 03:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
onnan hogy ha megérettél volna rá, hogy csinálj egy kúrát, ne ma gyakorikérdéseken érdeklődnél utána:P
2010. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Most odamehetek a teremben is egy koxoshoz, hogy figyelj már, milyen koxot ajánlasz, de inkább olyan emberektől kérdeztem, akiknek nem érdekük, hoyg eladjanak valamit. És, ha eddig nem néztem volna utána, akkor nem konkrétan névre kérdeztem volna rá...
2010. aug. 15. 15:01
 13/26 anonim ***** válasza:
akkor légyszi írd már le, hogy mióta edzel, mit kajálsz, milyen kiegészítőket használsz, mennyi a súlyod, milyen súlyokkal szériázol, főképpen guggolás, fekvenyomás, felhúzás. csupán kíváncsiságból.
2010. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

lusta voltam végigolvasni az egészet, bocsi. egy biztos, ha itt teszed fel a kérdést akkor tutira nem fogsz eredeti decát venni, mert szinte lehetetlen. Nagy valószínüséggel valami olcsóbb tesztó lesz benne kis mennyiségben.

Ahogy már írták is az elején, valami tesztó mindenképpen kell mellé, azthiszem 2:1 arányban szokták alkalmazni a tesztó javára. Sokáig kimutatható a szervezetben, úgy olvastam vagy másfél évig.

A tesztoszterontermelésed rövid idő alatt lelövi. Egyeseknél jó kis progeszteronos pattanások alakulnak ki ami elég ocsmány.

Alapvetően jó cucc. Én Sustával nyomnám ha nyomnám, ha eredeti akkor biztos lenne hatása.

2010. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A decában általában benne van a hatóanyag csak fel van hígítva.A szusztában szokás enantat-al kicserélni és higítani.Tehát valamennyire a kamu is hat,csak gyengén.Asszem írtam is hogy a görög decat kell kerülni mert abból 1 ampulla nincs az országban ami eredeti.A pakisztániak még elviselhetőek.


Érdekesség:Ugye a szuszta általában gyullad(95%ban)A legegyszerűbben onnan lehet megtudni hogy kamu volt e a szuszta amit vettünk hogy 1 picit sem gyullad be



A másik nem az edzésmúlt a lényeg.6hónap után bőven lehet már tolni(profi monta) DE csak akkor ha profi ambícióid vannak és nagyon magas szinten ismered ezeket a cuccokat vagy legalább amit szedsz.

2010. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

most ez komoly, hogy a jó susta nem gyullad? én ezt még nem hallottam, általában szokott gyulladni. én a sustát még biztonságos vételnek tartom az olvasottak alapján. Én nem cuccolok csak sok fórumot olvasok, így csak mások tapasztalataiból merítek.

h4xOr szerinted mi számít viszonylag biztos vételnek? gondolok itt bármilyen szteroidra ami szerinted jó lehet.

2010. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
"most ez komoly, hogy a jó susta nem gyullad?" sztornó, bocs félreolvastam, pedig még késő sincs :(
2010. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Remélem nem nekem írtad hogy a jó szuszta nem gyullad me én pont azt írtam hogy 95%ban gyullad.Am kb semmi.Minél olcsóbb annál kevésbé éri meg hamisítani.Dianabolok(néha itt is előfordul de nem gyakori) és meglepő módon a stanozololt ritkán hamisítják,talán még az andriol.De ez az egész orosz rulett.Ha megveszed és észreveszed hogy kamu 2 teendő van:beszúrod úgy ahogy van mert bajod nem valószínű hogy lesz tőle csak gyengébb lesz.Visszaviszed a dealernek(még eladhatod vagy kidobhatod a francba de azt nem javaslom)
2010. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

ma 18:32


Szép ez a videó de azért nem teljesen igaz.Sok országban nagyon egyszerű gyógyszertári szteroidokhoz jutni(mexikó,pakisztán,törökország)de nálunk is csak annyi kell hogy jóban legyél a háziorvosoddal.Nagyon sokan így veszik a spirót meg az andriolt

2010. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!