Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot keressek egy 5...

Milyen sportot keressek egy 5 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek, aki tud. Nagyon eleven a gyerekem , de szó szerint. Hazajön az oviból, játszunk a kertbe, elmegyünk barátokkal játszótérre és vacsora után is még játszunk 1 kicsit a homokozóba. De sajnos mindent nagyon hamar megun. Kiszeretnék neki találni valamilyen sportot ami leköti és kifárad tölle. Nekem ő már a 3. gyerekem és egyben a legrosszabb is. A 2 lányom között 9 év van, tudom én is öregszem de tényleg nem tudok már mit kitalálni. Mikor épp nem vele foglalkozom, hanem főzöm vagy vmi, akkor más üvölt, síkít, verekszik.. aludni nem szeret. Ha tudtok ajánlani pl. focit, vízilabdát vagy ehez hasonló sportokat, légyszives írjátok emg, hogy hol. Mi a XV.kerületben lakunk. Előre is köszönöm!
2010. aug. 14. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán az úszás a legjobb.

A foci is nagyon jó, de az inkább két-három év múlva.

2010. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most nézem neki a Fradiba az úszást.
2010. aug. 14. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Úszás. Az a legjobb. Nálunk ez sajnos nem megoldható, mert messze vannak innen az uszodák:S
2010. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!