Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összegezve mennyit nyertél/ves...

Összegezve mennyit nyertél/vesztettél sportfogadáson életed során?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 15:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sose tennék fel egyetlen meccsre tízezreket, vagy százezreket. Annyira rosszul tippelem meg ezeket, hogy csak ráfizetés lenne a vége.
2023. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hidd el, nincs rossz tipp, csak egyszerűen szerencséd nincs. Azok a nagy pénzmozgások amiket irtam, úgy tudtak összejönni, hogy magas szorzós dolgokra tettem, mindezt azért (nem akarok tippeket adni, de nekem ez a konklúzió), hogy kezdőként elkezdtem gyenge szorzókra tenni, 1.1 meg 1.2 aztán kiderült, hogy egy meccsen bármi lehet, amig nincs lezárva, bármikor fordulhat és ezért is említettem a stresszet, mert pillanatok alatt olyan dolgok történhetnek, amit nem tudsz felfogni és teljesen felhúzod magad...

Én legtöbbet focira és teniszre fogadtam.. olyan dolgokat láttam folyamatosan, hogyha nem látom, nem hiszem el. Ezek közül az egyik legemlékezetesebb amikor x teniszező fényévekkel jobb volt a másiknál, játszadozott vele, majd 6:1, 4:2-es vezetésnél feladta a meccset, mert kb fájt a lába.. ezzel elment a mixem..., de ugyanigy voltak óriási fordítások is. Női tenisz, a jobb szenved, a másik már brékelte, majd 5:4 az állás, csak ki kéne szerválnia, miközben x már annyira ideg, a labdába nem tud érni... erre a másik beremegett és annyira szétesett, hogy nyert pontokat nem tudott beütni, majd 5:5-nél annyira szétesett, hogy minden pontott elvesztett és kikapott 7:5-re.. erre meg 4-5-ös szorzó volt...

szóval minden meccs 50-50 és bármikor fordulhat, bármi a szorzó. Ha meg csak nagy szorzókra teszel, egyszer visszajön, minimum nullára...

2023. aug. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!