Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összegezve mennyit nyertél/ves...

Összegezve mennyit nyertél/vesztettél sportfogadáson életed során?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 15:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja, sportfogadáson? Azon semmit. Lottón meg a többin igen.
2021. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha a lottó is beleszámít, akkor kb. 4 millió a mínusz.
2021. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én Tippmixen életemben eddig kb. 3000-et nyertem és 4000-et vesztettem, úgyhogy sajnos mínuszban vagyok.
2021. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

Hobbiból fogadok, hogy élvezetesebb legyen a meccseket nézni.

Nem követtem eddig hogy mennyit vesztettem, fel évre visszamenőleg tudtam visszanezni unibeten a be és kifizeteseimet.

470 ezret fizettem ki és 350-et be.

De ebben volt egy nagyobb 200 ezres nyeremény, anélkül mínuszban lennék.

Hosszútávon biztos abban vagyok, de nem nagy a mínusz, kicsit breakeven alatt vagyok.


Amúgy ez nem teljesen igaz, hogy nem lehet hosszútávon valaki nyerő sportfogadasban, csak ehhez hosszabb elemzés kell.

Nem feltétlen a fogadoirodakat kell megverned, hanem a többi fogadót.

Az iroda úgy alakítja az oddsokat hogy mindig nyerjen, ha valamelyik kimenetelre sokan fogadnak az csökkenni fog és mivel az emberek nagyrésze érzelem alapján és nem tudatosan fogad ezt könnyű kihasznalni.

Például nagy kedvelt csapatok oddsa sokszor elég alacsony megha rossz formában vannak akkor is, míg az ellenük lévő odds alacsony, mert sokan fogadnak például egy rossz formában lévő barcara, realra stb..

2021. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
tegnap az újpest-fradin (0-4) nyertem egy ezrest
2021. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

#7 Nagyon nem értesz hozzá.


Kérdező: tízmilliókkal vagyok pluszban.

2021. dec. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
De jó neked. :D
2021. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
" tízmilliókkal vagyok pluszban." Ya,és akkor Anderesen becsukta a mesekönyvet....:-)
2021. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kell elhinned, 18, egyáltalán nem érdekel. :)
2021. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én egy évet játszottam és végül vesztettem 1 milliót.

A dologban a vesztés után egy viszonylagos "jó" maradt, hogy megtehettem, mert a pénz nem számított, így bár fáj, hogy elment a pénz, de nem rázott meg anyagilag.

Viszont lelkileg igen és ezért is szálltam ki. Ugyanis az embernek a nyerést és a vesztést is képesnek kell lenni az adott pillanatban helyén kezelni, ami nekem hosszú távon egyik irányban sem ment, könnyen mókuskerékbe lehet kerülni.

Az egy év alatt nagy magasságokat és mélységeket jártam meg, mindkét véglet köszönhetően annak is, hogy nem tudtam a dolgot kezelni és a nagy nyereményt (mondjuk bejött 500ezer) újra feltettem és elbuktam, vagy a nagy vesztés után (minusz 300ezer) még többet tettem fel és visszanyertem, sőt, még nyertem is rá, ami persze újra elment... de végül bármi is volt, mindig nulla volt az végeredmény, miközben sok idő és stressz ment az egész dologgal, aminek a végén belefáradtam, jött pár szerencsétlen mix és újra felhalmoztam a nagy minuszt, amiből aztán elegem lett...

Szóval én azt tanácsolom, aki nem birja kezelni az érzelmeit, az inkább el se kezdje az egészet, akinek viszont megy a dolog és tud higgadt fejjel 50-50 % döntéseket hozni, annak azt mondom, igenis lehet nagyokat nyerni ezzel.

Láttam már lottózóban előttem állni olyat, aki két szelvénnyel 800ezret vitt el kp-ban vagy épp egy olyan meccsre tette (kijelzőn láttam), amin 3x szorzóval nyert 300ezret... szóval meg lehet csinálni.

DE, csak olyan pénzt játszatok el, ami nem fáj a havi költségvetésből.

2023. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!