Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pontos napi kcal beviteli...

Pontos napi kcal beviteli számoló?

Figyelt kérdés

*****

Megtennétek, hogy kipróbáljátok?

A másik kérdés itt egyben, szerintetek mennyire számít a kor a kcal felhasználásban?

Saját magamra terveztem így a hitelességére vagyok kíváncsi. Ha valami hiba van benne kérlek jelezzétek mert javítom.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 13. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
a kor számít nagyon is, minél öregebb valaki annál kevesebb kalóriaszükséglete van. nekem a mobilomon van egy tuti program a neve v-clinic, akinek touchsreenes telója van csak ajánlani tudom.
2010. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan a telefonom. Azt tudtam, hogy minél idősebb az ember annál kevesebb az energia szükséglete de mennyire számít? Tehát ha most nekem edzéssel 3000kcal kell 19 évesen akkor mondjuk ugyan ezekkel az adattokkal 80 évesen mennyi lesz a szükségletem? 2700kcal? vagy csak 2100?
2010. aug. 13. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő, de itt [link] ki tudod számolni pontosan.
2010. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet tehát e szerint most 3426.08kcal kell de 80 évesen csak 2637.96kcal fog kelleni. Ez alapján módosítom.
2010. aug. 13. 14:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Javított változat:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 13. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!