Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kell tudni a tojásfehérjep...

Mit kell tudni a tojásfehérjeporról? Szeretném elkezdeni enni.

Figyelt kérdés

Az étrendemből kb. hiányzik 20 g fehérje, arra pont jó lenne tojásfehérje, amúgyis szeretem a tojást, régen csak azt ettem gyúrás után sokszor csirke helyett is és hát eléggé meg is látszott, jópár kiló színtiszta izmot felszedtem tőle.


[link]


Innen rendelném (közepén van az oldalnak). Az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg olyan minőséggel bír, mintha tojást ennék? Milyen folyadékba kell elkeverni, mindegy? Mindenképp így szeretném bevinni a maradék fehérjét, sajnos rohanó életmódom miatt nem tudok tojást főzni, a csirkét is a feleségem készíti el este... ja és tejsavó már van az étrendemben bőven, így azt ne ajánljatok helyette kérlek.


Előre is kösz a választ.


2010. aug. 12. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van tejsavófehérje az étrendedben , akkor mért nem használsz több tejsavót ? A tojásfehérje nem olyan jó minőségű
2010. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát gondolom azért nem +1adag tejsavót viszel be mert drága és kicsit spórolni akarsz.Sztem az is jó ha néhány +tojást ledobsz.Az étrendedet nem ismerem de ha a lefekvés előtti kazein vagy túró hiányzik inkább azt.Ha megvan akkor azt a maradék 20g-t pótolhatod ezzel is.Nem fog összedőlni a világ meg a szemeden sem fog a kortizol kifolyni.
2010. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt, hogy rosszul oldódik, habzik, mint az állat, szar az íze, és drága. és még fingat is.
2010. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez mondjuk mind igaz a jumbora is:D
2010. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!