Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdek neki a gyúrásnak?

Hogy kezdek neki a gyúrásnak?

Figyelt kérdés
Eddig nem igen gyúrtam. Van itthon egy evezőpadom és egy lépcsőzőm, nem tudom mennyire lesznek hatásosak. Ősztől kezdenék el komolyabban foglalkozni vele, de érdekelne hogy karra és hasra (az evezőpad mindkettőt megmozgatja) milyen gyakorlatokat végezzek, illetve kell-e valamilyen szert (italport vagy tablettát) venni, ha igen, mit (és melyik megbízható márka?). 16F/53kg (hízókúra folyamatban:)
2010. aug. 11. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az evezőpad meg a lépcsőző az neked nagyon sz@r , mert fogyasztanak . Neked súlyzós edzés kell , vagyis konditerem . Amúgy két nagyon jó márka van a Scitec Nutrition , és a BioTech Usa
2010. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a Scitec-et nem mondanám jónak.Csak annak van az országban a legjobb reklámja.Ha van pénzed peak,gaspari vagy universal esetleg brutal,biotech USA sem rossz.Ha nincs akkor lehet ennél alább adni.
2010. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy a Biotech USA igazából egy Ukrajnában bejegyzett cég, és amerikában egyáltalán nem ismert
2010. aug. 11. 19:19
 4/4 anonim ***** válasza:
azt nagyon rosszul hallottad
2010. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!