Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? Venni...

Melyik éri meg jobban? Venni otthonra valami tornaeszközt, vagy eljárni fittnes terembe?

Figyelt kérdés
Tehát járjak el rendszeresen fittnes terembe, ahol kapok edzőt, és megmondja, hogy az nap mit csináljak, úgy havi 5-6000-ért, vagy vegyik inkább pl. egy szobabiciklit kb30.000 Ft-ért, amivel otthon mozoghatok amikor csak akarok. Bár a fittnes termes megoldásnál több gépet is használhatok. Ott nem rossz hogy a többiek előtt kell tornázni? Egyedül vagy társaságban (2-3 fő) jobb eljárni ilyen helyekre? És a mozgás csak karcsúsításra kellene, kb. 60 kiló vagyok, nem akarok fogyókúrázni, csak mozogni egy kicsit.
2010. aug. 10. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak tényleg mozogni, és formásodni szeretnél, inkább otthon végezd.

Akkor csinálod amikor akarod, nem figyel senki. Kötetlenül, egyedül, szépen, nyugodtan. Inkább otthon ;)

2010. aug. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A karcsúsodáshoz szerintem is jobb otthon dolgozni, tekerni. (De mégjobb futni a szabadban!)


Ami viszont fontos: azt írod nem akarsz fogyókúrázni. Pedig ha karcsúsodni akarsz, akkor kelleni fog: nem, igazából nem kell kevesebbet enned, de fontos hogy többet se egyél annak ellenére hogy elkezdessz sokat mozogni. A mozgás energiahiányt okoz, ami miatt éhesebb leszel mint szoktál lenni. Ha többet is eszel emiatt, akkor csak edzettebb leszel, de karcsúbb nem, mert a kaját fogod lemozogni és nem a zsírt. Csodák nincsenek, ha karcsúsodni akarsz akkor kevesebbet kell enni mint amennyit ledolgozol. Ezt nem lehet figyelmen kívül hagyni.

2010. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem kipróbálom mind két variációt, és majd azt csinálom, amelyik jobban fog tetszeni.
2010. aug. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!