Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rövidtávfutás közben összerogy...

Rövidtávfutás közben összerogytam, mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Egy-két lépésre volt a cél és nem tudom mi lett a lábammal de éreztem hogy csuklik össze. Szerencsére meg tudtam tartani magam, de ijesztő volt, pláne, hogy már másodjára járok így. Egyszer általánosban, majd gimiben. Lehetett azért mert nem sportoltam és ott hirtelen nagyon megerőltettem? Mindenkit lehagytam, atlétika verseny érdekelne csak nem tudom hogy valami komoly baj lehet vagy csak a hirtelen terhelés?


A magyar atlétikai szövetség foglalkozik egyedül nevezéssel? Semmi ismerős nélkül bevesznek, vagy mi ennek a menete?



2020. nov. 5. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kéne menni dokihoz és kivizsgáltatni magad
2020. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk talán más atléta is tapasztalt ilyet, azért megkérdem
2020. nov. 5. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs hogy mondtam, hogy menj el orvoshoz. Meg kellene nézni a szíved, vérvétel stb. Lehet hiányzik vitamin vagy nem megfelelő a táplálék, vagy valami szervi gond okozza ezt, de az is lehet hogy egyszerűen csak a tested nem bírja az ekkora terhelést.


Rengeteg oka lehet, de ha neked nem tetszik az a válasz, hogy kivizsgáltasd magad, akkor bocs, de nem tudok segíteni.

2020. nov. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ilyen sértődékenyek!

Testem igényli strapát, szeretem a hajrát az edzéseken.

2020. nov. 5. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Az hogy te szereted, az nem jelenti azt, hogy megfelelő mennyiségű energiája is van, vagy hogy nincs semmilyen szervi bajod, vagy hogy a táplálkozásod rendben van, vagy azt sem jelenti, hogy a tested az ekkora terhelésre készen áll még.


Talán te ne legyél már ennyire csökött agyú, és fogd fel ami le van írva.

2020. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A:

Ez így igaz, nem is mondtam én hogy ezt kizárom.


B: [link]

2020. nov. 5. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mindent elárult az érettségi szintedről.
2020. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez az a rész, amikor hót leszrod hogy a gyakorin milyen disszociális önkéntest fogsz ki.
2020. nov. 5. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszatérve a kérdésedhez: velem ugyanilyen volt! edzésen sose tudtam magam ennyire megerőltetni, nem is kell. Versenyen ugyanez velem is előfordult, többször is, úgy kifutottam magamból minden szuszt. Szóval igen, van ilyen! És nem para. Úgyse minden nap csinálja ezt az ember.
2021. ápr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!