Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért foglalkoznak a férfiak...

Miért foglalkoznak a férfiak többet a szabadidejükben sporttal, mint a nők?

Figyelt kérdés

Passzív sportfogyasztásra gondolok.

Miért vonzza a férfiakat jobban a labdarúgás, forma 1, kosárlabda, stb. mint a nőket?


2020. okt. 10. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Mert ilyen beállítottságú.

Én pl szeretek új ruhákat venni (vagy igazából bármit...), de van olyan lány, aki meg inkább autót szerelne.

2020. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Passzívan engem sem érdekel a sport, pedig aktívan sportoló nő vagyok. Egyszerűen nem köt le, hogy nézzem, még az sem, amit űzök, nem hogy más. Csinálni szeretem, nem bambulni, ahogy más csinálja.
2020. okt. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem ezeknél a célközönség is főleg férfiak. Vagyis én pl. nőként sose éreztem kifejezetten befogadó közönségnek a passzív sportfogyasztókat, főleg azokat, amiket említettél.


Ezen kívül én pl. minden nap mozgok valamit, aktívan sportolok, vagy edzőteremben vagy itthon vagy néha eljárunk unokatesókkal focizni, de nem köt le az, hogy én sportot nézzek. Semmilyen, még a kifejezetten "lányosabb" sportok, mint a tánc meg jégkorcsolya meg ezek se. Fölösleges időpazarlás nekem az, számomra nem szórakoztató egyáltalán, inkább csinálok valami értelmesebbet az időmmel, ami szeretek.

2020. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a nok nm ernek ra feltenni a labukat! Hozzateszem az en ferjem sem er ra ilyesmire, inkabb aktivan sportolunk es aktivam toltjuk az idonket
2021. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!