Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, 67 kiló, 20 éves lány. Ez így tudom, hogy nagyon soknak hangzik, de nem vagyok kövér, mivel 6 évig karatéztam, szóval a zsír alatt lapul némi izom is. :)

Nem vagyok gyors, viszont az állóképességem az nagyon jó.

Szerettem volna falat mászni, de nem tudok lehetőséget hozzá a városban, és ha még találnék is, nem lenne súlyban hozzám illő párom.

6 éve nem sportolok, de hiányzik. Szerintetek mit kezdjek el, amivel fogyni is tudnék? Pl. futni, úszni nem szeretnék, mert unalmasnak találom, inkább valami csapatjátékhoz volna kedvem, legalábbis olyan sporthoz, amihez minimum 2 ember kell.


2010. aug. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza karatézni,de ne csak a hobbi heti 2 edzésre,hanem heti 5-6-ra menj!
2010. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MMA, box, különben meg kosár... Nem a méret a lényeg :) Csak picit. Kézilabda és röplabda szerintem elég lájtos... Nem mondom hogy nem izzaszt meg de kihagyom...

Szóval a lényeg próbáld ki a kosárlabdát, arra általában van játszó társ.

2010. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

énis így voltam,bár kicsit fiatalabb vagyok,és én két évig karatéztam aztán egy éve hagytam abba.

régen én sem szerettem futni,de mostanában már szeretek eljárni :) ha te unalmasnak találod,még mindig ott vannak a labdajátékok,vagy aerobik talán /spinning,kondi valakivel.

2010. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jégkorong? lehet ez így egy kicsit durvának tűnik első hallásra, de ha mélyebben beleásod magad, hihetetlen hogy mennyire bele tudsz szeretni, barátokra lelsz, és ha megtanulsz korizni az sem hátrány. (1 év mire úgy belejössz h bárkivel szemben fel tudsz állni egy meccsre)
2010. aug. 8. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!