Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt látható...

Így mennyi idő alatt látható a változás?

Figyelt kérdés

Súlyzós edzést végzeg 1-2 hónapja, az már meglátszik mellette pedig próbálok diétázni...

A héten kezdtem el futni mert van rajtam kis felesleg, naponta 3 km, kb 15 perc alatt, ez megfelelő?

15 éves fiú 175 cm: 67 kg


2010. aug. 6. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég heti 3x súlyzózni+3x futni.A túl sok sem jó.
2010. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a "túl sok" tól mi gondom lenne?
2010. aug. 6. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy nem tudsz regenerálódni . Ne okoskodj mert nem értesz hozzá
2010. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem okoskodok csak futásra kérdeztem, sulyzós edzést is ugy csinálom, hogy 2 naponta...
2010. aug. 6. 22:33
 5/5 anonim válasza:
Járj el konditerembe!! Padtársam áprilisba közel 100 kiló volt. Pár napja találkoztam vele, megdöbbentő változáson ment keresztül, 85 kiló. Heti 3 konditermi edzés (kb. 2 óra), pihenőnapokon futott vagy biciklizett. És szedett valami fehérjét is. Azt mondja már annyira nem is kívánja az ételt. Az eleje nehéz volt neki, de kitartóan csinálta. Szerintem menj el te is konditerembe, nem összehasonlítható az otthoni edzéssel. Sok sikert (Y)
2010. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!