Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki segítene nekem abban, hogy...

Ki segítene nekem abban, hogy izmos legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok őrült, sem perverz elmebeteg, ellenben egyedül képtelen vagyok kondizni. Illetve képes vagyok rá, csak lusta vagyok, ezért szükségem van valakire, akivel eljárhatok kondizni, s az illető figyel rám, nyaggat, hogy ne pihenjek, elmondja, mit csináljak, segít nekem, hogy lustaság helyett kondizzak. Valaki...? Békéscsaba vagy egyéb helyekről...? Lécci válaszoljatok...
2010. aug. 5. 18:05
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én még mindig vékony vagyok, de már dolgozok azon, hogy izmos legyek (mármint felhívtam egy edzőt, tényleg, majd írok, mi történt, folyamatosan). Még csak a szálkás izmosság közelében sem vagyok, még is hiszem, izmosan majd máshogyan, magabiztosabban, lelkiekben is máshogy látom a világot. Persze ez most nem így van, mert még vékony vagyok :).
2010. aug. 12. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!