Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki segítene nekem abban, hogy...

Ki segítene nekem abban, hogy izmos legyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok őrült, sem perverz elmebeteg, ellenben egyedül képtelen vagyok kondizni. Illetve képes vagyok rá, csak lusta vagyok, ezért szükségem van valakire, akivel eljárhatok kondizni, s az illető figyel rám, nyaggat, hogy ne pihenjek, elmondja, mit csináljak, segít nekem, hogy lustaság helyett kondizzak. Valaki...? Békéscsaba vagy egyéb helyekről...? Lécci válaszoljatok...
2010. aug. 5. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizess egy személyi edzőt te igenokos , ő azért van
2010. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen te igenokos, de nem akarok fizetni, és nem is tudnám miből!!!
2010. aug. 5. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:

"az illető figyel rám, nyaggat, hogy ne pihenjek, elmondja, mit csináljak, segít nekem..." --> és szerinted ingyen ezt kinek van kedve csinálni? (:

Mások sem hiába fizetik ki a személyi trénereket.

Inkább a baráti körödből keress olyanokat akik kicsit rutinosabbak, és kérd meg őket hogy alkalmanként, vagy esetleg ha alkalmazkodsz hozzájuk akkor rendszeresen edzenek veled.

2010. aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Halgass és edz!!!


Minden edzés nap az ítélet napja. Minden ismétlés és minden súlytárcsa jelentősséggel bír. Nem fecsérled az időt beszédre. Csak a súlyra, a gyakorlatra figyelsz. Semmi más nem számit. Ez kemény. Ez az Animal. Elbírsz vele??



\\\" Keményen nyomod...

Vagy húzzál haza..\\\"


Kifektető edzés. Izzadsz, Nyomod. Fáj. Ebben a helységben, nincs helye a nyafogásnak, nincs helye a dumálásnak. Csak edzés van. Ez erről szól. Ez az Animal. Vállalod?



\\\" Szívd fel magad\\\"


Láb nap. Tudod hogy fájni fog, rossz lesz. Ha majd végzel, húzhatsz haza a teremből reszkető lábakkal. Tudod, ha nem teszed meg, az egész heti munkád kárba vész. Ez az áldozat. Ez az Animal. Vállalod?



\\\" Tűnj a szemem elől\\\"


Nem azért vagy itt, hogy haverkodj. Nem azért vagy itt, hogy szép legyél. Nem azért vagy itt, hogy a csajok seggét bámuld. Tudod, miért vagy itt. Ha nem akkor takarodj innen, mert csak foglalod a helyet. Ez az Animal. Vállalod?


\\\" Megfizetem az árát

minden nap...és te? \\\"


Igen, fizetsz a teremért, de ez több annál. Megfizeted az árát minden egyes guggolásnál. Megfizeted az árát, mikor lenyomsz a torkodon egy tonhal konzervet. Megfizeted az árát amikor kiokádod. Ez az amit igazán fizetsz, csak azért, hogy megbecsüld magad és férfinak nevezhesd magad. Ez a tagsági a vas testvériságbe. Ez az Animál. Vállalod?


\\\" Amíg ki nem dobod

a taccsot.\\\"


Egyedül vagy, már tíz tárcsa fennt. Bámulod a súlyokat. Nem tudod sikerül e..Arra gondolsz, hogy vajon összeroppansz e alattuk..De nem!!..Ha a beled ki is okádod, de ki nyomod? Igen, ez megéri. Krétaporos a kezed a hátadon csurog a víz? kiadtál magadból mindent? Nincs ennél jobb hely a világon...Mindened fáj..Ez az Animál. Vállalod?


\\\" Melyik oldalon

állsz? \\\"


A világ megoszlik a kóklerek és azok közt akik cselekszenek. A kóklerek mindig csak a kifogásokat keresnek, hogy ellóghassák az edzést. Mikor lent vannak a teremben csak pofáznak, öt percenként állnak meg inni és a frizurájukat igazgatják. Csak azért edzegetnek, hogy aztán elmondhassák Ők aztán kemények. Akik cselekszenek?? Ott minden a vasról szól. Ők az edzésre, mint kötelességükre tekintenek. CSináld jól, ne nyavajogj és ne keress kifogást. Idő pazarlás. Hogy kikhez tartozol a te döntésed..Ez az Animál. Vállalod?


\\\" Szenvedés háza \\\"


Otthon. Nem ahol alszol, vagy felakasztod a kalapod...Itt nincs lábtámasz és karoszék...A te otthonod ez a pöcegödör, ahová minden reggel visszajössz. Itt remegsz, szendvedsz, vérzel és ha végeztél, letörlöd a homlokodról az izzadságot, készen a következő napra. Igen ez egy brutális hely...De szard le!!!!!!...itt jó otthon lenni. Ez az életed. Ez az Animal. Vállalod?


ha vassal akarsz edzeni ne így állj a dolgokhoz. ha nem változtatsz a hozáállásodon kussolj el és maradj othon. ahogy most is tetted csak mellőzd a rinyálást!

2010. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... :). Igyekszem, csak hát... nem nagyon vannak ilyen emberek... :). De asszem tudok egyet... :D.
2010. aug. 5. 19:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmész konditerembe egyedül, ott lesz sok ember, aki régebb óta csinálja. Általában az ilyen izomagyak segítenek mentorkodni is, összehaverkodsz velük, és legalább lesznek kétajtós szekrény barátaid, akik a tanítványukként fognak kezelni + mindig jól jön pár új ismerős.
2010. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vazz elinditod a full rap vagy rock zenét azt lesz kedved gyúrni
2010. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az utobbinál nem értem az összefüggést.
2010. aug. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok válaszolónak amit írtatok, rendesek vagytok. És most ahhoz szólok, aki ezt a hosszú szöveget írta. Le vagyok hidalva. Teljesen fel vagyok pörögve. Azt hiszem egy ilyen lebaszás félére volt szükségem, mint lelkifröccsnek... KÖSZÖNÖM!
2010. aug. 5. 21:56
 10/11 Osynho ***** válasza:
Jók ezek a lelkesítő szövegek. Igazából minden fejben dől el. Sajnos ez egy olyan sport/életforma, mi extra kitartást és áldozatot követel, viszont nagyon sokat ad nem csak fizikálisan, de lelkiekben is. Sok kívülálló ezt nem látja, csak a kigyúrt "koxosokat" látja a testépítőkben.
2010. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!