Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van a legtöbb férfinek...

Miért van a legtöbb férfinek izmos vádlija?

Figyelt kérdés
a kérdés hülye de itt fejtem ki: na szóval a legtöbb férfinak izmos vádlija van, de nekem nem. Pedig futok és sportolok is rendszeresen. Vannak olyan ismerőseim is akiről tudom,hogy az ég világon nem mozog semmit mégis izmosabb.
2010. aug. 4. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
üdv a klubban ^^
2010. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
nekem is így van. 4 éves korom óta síelek, és ezen kívül mindig sportoltam valamit, mégis kis vádlim van. Most elkezdtem gyúrni haverommal, akinek óriási vádlija van, mégis ugyanannyit bír el vádlira gyúrásban mint én. Ne aggódj :P
2010. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Osynho ***** válasza:
Genetika...
2010. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
genetika
2010. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is genetika,de ne aggódj,mert van olyan sport,ahol előnyösebb a kisebb izom:D pl falmászás.....
2010. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem annyira szoktam a pasik vádliját figyelni. Az nekem valahogy kiesik a látókörömből, sose érdekelt igazán. Viszont ha már választani kell jobban tetszik az amin látszik kicsit, hogy sportol az illető, de nincs dagadtra gyúrva. Az szerintem ronda. Ha olyan szálkásan izmos a vádli is meg a comb is szerintem az a szép. Szóval nem kell azon aggódni, hogy nem annyira izmos, sztem még jobb is így:)

18/L

2010. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vádlizz kondiban..
2010. aug. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs a legtöbb férfinek izmos vádlija...

Mi számít izmosnak? Akinek látszik hogy van rajta izom, vagy az akinek nagy szögletes vádlia van?

Szerintem egy 42cm kerületű vádli még nem izmos.

2010. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Böse ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy a nagy darab embereknek van nagy vádlija (nagyon izmos vagy nagyon dagadt, vagy kicsit mindkettő). Az állóképességi sportok kifejezetten vékonyítják a vádlit, ha ez ennyire zavar hagyd abba a futást és kezdj el kondizni.
2010. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
genetika. aki nagydarab annak megerősödik a vádlija is. mivel én nem vagyok az a típus ezért kicsi a vádlim. lassan két hónapja hetente 3-4szer vádlizok 5x20-25 ismétléssel, és azt kell mondjam látszik is az eredménye. Növöget szépen lassan, a használt súlyt is emeltem már a kezdésnél használt duplájára. Jövő nyárra már f#sza lesz a vádlim :D
2010. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!