Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A jobb lábamban izomlázam...

A jobb lábamban izomlázam van. Árt, ha elmegyek ma is futni?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem kocogni,hétfőn voltam utoljára.Csináltam bemelegítő és levezető gyakorlatokat is,de még így is izomlázam van.Várjam meg míg elmúlik, vagy mehetek ma is?Holnapra nem fog jobban fájni?Előre is köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 4. 19:29
 1/5 anonim válasza:
Később fog elmúlni, jobban nem hiszem hogy fájni fog, de nyugodtan elmehetsz, bajod nem lesz tőle, meg jobban szokod az erőltetést. Ez az én véleményem.
2010. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kocogni mehetsz nyugodtan, az jót tesz neki, de ha esetleg combra akarnál gyúrni holnap, azt ne tedd:)
2010. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy mehetsz az izom aktivitás a kocogás segit a tejsavot elvinni az izomról igy hamarabb el múlik.
2010. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem intenzíven futni (értsd ezalatt napi 6,5 km egész nyáron minden nap) akkor az első 5-6 napban reggelente alig bírtam lemászni a lépcsőn az emeletről annyira izomlázam volt. De nem szabad feladni, rá kell dolgozni. Fontos, hogy előtte is és utána is mindig nyújts. És ha lehet használj vagy futócipőt vagy tegyél a sportcipődbe valamilyen sporttalpbetétet. Kb 1 hét után már meg se érzed. Abszolút elmúlik az izomláz és nem fog fájni.

Kitartás ne add föl!:)

2010. aug. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat, tegnap is elmentem futni, és nem lett rosszabb, úgyhogy mostmár egy kis izomláz nem fog visszatartani:D
2010. aug. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!