Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 7,5 km-t kb.40 perc alatt...

7,5 km-t kb.40 perc alatt futok le. Az sok, ha kezdő vagyok futásban? Mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 13:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Ez kifejezetten gyors tempó, lassíts.
2010. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi az h kezdő vagy? sztm azért egy kezdő csak úgy nem fut le magától 7,5km-rt , nem is bírna...
2010. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Futásban vagyok kezdő. Mást sportolok, szal nem vagyok olyan rossz kondiban lány létemre, csak eddig nem szerettem futni, de mostanában rákaptam. Csak kíváncsi vagyok, hogy futásban mi az ideális idő. Meg pár centit szeretnék fogyni a hasamról, meg combomról és azt hiszem ehhez a futás ideális. Amit sportolok azt nem fogyásra találták ki.
2010. aug. 4. 14:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt a távot már 3X lefutottam, de kb. mindig ennyi idő alatt. Azért írtam, hogy kezdő vagyok, mert nem sokszor futottam még.
2010. aug. 4. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly egészt nyáron 6,5 km-t futottam minden nap. Ez nekem olyan kocogós tempóban 40-45 perc volt. Szóval abszolút nem megfeszített tempóban mentem csak lazán. Nem tudom, te azt a 7,5-t mennyire intenzíven futod,de sztem jó.

Amúgy ha fogyni akarsz, bármilyen brutálisan hangzik öltözz be. Hosszú szárú melegítő, póló, melegítőfelső. Persze ne 40 fokban indulj el, vagyis ne akkor mikor tűz nap, inkább reggel korán vagy este mikor már nem süt annyira és van árnyék is. Elájulni azért nem kell:) De tapasztalat, hogyha beöltözöl többet izzadsz, és gyorsabban kiizzadod a felesleges vizet és utána a zsír ég. Szakad rólad a víz mire hazaérsz de fogysz. én így csinálom és működik. Haverom súlyemelő, versenyek előtt, mikor el kell érnie a versenysúlyát mindig úgy fut hogy 2 vastag melegítőt húz fel és így gyorsabban le tud fogyni.

Hajrá és kitartás

18/L

2010. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!