Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlattal edzem a...

Milyen gyakorlattal edzem a hasamon lévő legalsó izmokat?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fejeztem ki magam:S
2010. aug. 4. 10:02
 1/8 anonim válasza:
Ugyanazzal, mint a többit (felülés, bicska, stb), csak ahhoz, hogy az királyul látszodjon, a legvékönyabb zsirréteget is le kell dolgozni a tájékáról.
2010. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
felülés vagy felkapaszkodsz vmire és a lábadat felhúzod tartod és úgy emelgeted nemtom máshogy elmagyarázni vagy egykezes súllyal oldalra dőlsz csutkára és vissza a másuik oldalra egyszerre csak 1ik kezedbe legyen súly minen oldalra 40 ezt 3x olyan 15kgval
2010. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amire te gondolsz az az oblique-ok alsó része, illetve a rectus szeméremcsont felőli oldala. olyanokkal tudod edzeni, ahol a lábadat kell megtartanod. pl hanyadt fekve a könyökkel megtámaszkodva ilyen félig fekvőpózban felemeled a lábaidat és keresztezed őket a levegőben többször egymás után, nem lendületből, hanem viszonylag lassan. ezt pedig ismételed ameddig bírod. ha fáj a derekad, akkor nem bírod továb, abba kell hagyni, mert akkor a hasad helyett más izmokat is használsz a derekad körül. , ha ügyelsz arra, hogy a derekad a földön tartod, akkor a hasad dolgozik.
2010. aug. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mennyi időbe telhet kidolgoznom az alsó részt?mindennapi intenzív edzéssel?(legalább is ledolgozni az ott lévő zsir réteget.)
2010. aug. 4. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
csinálhatsz akármennyi hasgyakorlatot, a zsír nem attól megy le. a hasgyakorlatok csak a zsír alatti izomszövettre hetnak.
2010. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan gondom van hogy ha befeszítem a hasamat tisztán ki lehet tapogatni a kockákat (hála a hasizomgyakorlatoknak). De felette ott zsír réteg és nem látszik kocka. Hogy tudnám a zsírt ledolgozni?

Félreértés ne essék, lány vagyok, szóval nem kockás hasat akarok csak laposat. De felüléssel ezt nem tudom elérni, mert mint mondtam érzem a kockákat de a háj mégis ott van felette (nem sok csak pici de engem zavar).

Valami ötlet?

18/L

2010. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnos a zsírt nem nagyon lehet ledoglozni, a feszes és lapos has titka a diétával egybekötött edzés. ez a hátránya ennek a résznek. én is sokat edzem a hasamat, de nekem is van rajta egy kis zsírréteg. látszanak az izmok, viszont ha ülök akkor összegyűrődik egy kicsit. sajnos nem tudok a finom falatokról és az esti evésről lemondani.
2010. aug. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igen nekem is ez a bajom, hogy hiába fogadom meg mindig, hogy oké akkor nem eszek csokit, meg nem eszem magam degeszre mindig, csak eszek annyit, hogy ne legyek éhes de ne is akarjak kidurranni. De nem megy. Ha elkezdek kajálni addig eszek amíg fér:) Ami nem célravezető, de mégse tudom máshogy csinálni.
2010. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!