Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázzal edzeni?

Izomlázzal edzeni?

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkatú lány vagyok és úgy döntöttem elkezdek edzeni, hogy legyen rajtam valami izomzat na meg hogy az állóképességem is jobb legyen. Tegnap csak fél órát edzetem de most izomlázas vagyok mindenhol. Lehet így is folytatni az edzést napi szinten, vagy várjam meg még elmúlik? 17/L

2020. júl. 22. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Edzhetsz izomlázzal, az első edzésnél mindenkinél előfordul az izomláz megjelenése


Az edzés első fele kissé fájdalmas lesz az izomláz miatt de utána az edzés második felére amikor már rendesen bedurrantál, elmúlik az izomláz teljesen

És utána már nem is fog jelentkezni, feltéve ha rendszeresen jársz edzeni


Ha viszont meg akarod várni, hogy az izomláz magától múljon el az legalább egy hétig fog tartani

2020. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet izomlázzal edzeni, de kezdőként naponta nagyon nem ajánlott.
2020. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod. Ha izmot akarsz építeni, akkor nem ajánlott, mert izomláz alatt az izom még regenerálódik, magyarul nő, ha ezt megszakítod, akkor az nem a legjobb.
2020. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!