Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szólhatok ezért az edzőmenk?...

Szólhatok ezért az edzőmenk? (PÉNZ)

Figyelt kérdés
Szólt hogy elmarad egy edzés, ezzel semmi baj nincs, akármi előfordulhat. Mondta hogy bepótoljuk de sajnos nekem amit kinézett időpont nem volt jó. Hó vége volt, utána esedékes lett volna a havi befizetés de én elutaztam így nem fizettem. Viszont egy edzés simám belefért volna, ami kimaradt az előzőből. Szólhatok ilyen esetben hogy cseréljük be, csak hogy ne kelljen alkalmit fizetni (mert az drága) vagy azért ilyet inkább ne ha már új hónap? Több ilyen alkalom is volt mostanában, úgy éreztem csak kidobtam a pénzt de nem mertem szólni érte. Hogyan látjátok? Kb 7 fő baráti társaság, így nem olyan rossz, mintha lenne 30 fő és akkor mindenki kedve szerint tenni csak hátrányt okozna, úgyhogy ebben az esetben talán meg lehetne beszélni.

2020. júl. 19. 08:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ugye hiába rakott be pótórát, mivel az nem rendes órai keretek között volt, így nem számítható be a tagdíjasok közé ha már valakinek ütközik, hiszen a "fogyasztó" nem erre a szolgáltatásra fizetett be hó elején. Szerintem legalábbis.
2020. júl. 19. 08:14
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne szólhatnál
2020. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kicsit félek hogy megharagszik rám, annyit meg nem ér, nem tudom hogy kezelné.
2020. júl. 19. 08:28
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkor meg ne szólj.
2020. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
0%

Normális vagy?


Igen, szólj neki!


TE fizeted! Ő a rabszolgád, a csicskád, amíg TE pénzeled. Tanulja meg, hogy hol a helye!

2020. júl. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem meg az zavar ha valaki a a személyes névmást nagybetűvel írja.


Hát kb ennyire hasznos a hisztis válaszod 😀

2020. júl. 19. 09:00
 7/13 anonim válasza:

6.-nak.


A személyes névmást én kisbetűvel írom.

Az 5. válaszomban csak nyomatékosítást végett nagybetű.


Hisztis válasz...oké, de akkor minek kérdezel itt, hiszen magadtól még egy csicska edzőt sem tudsz helyrerakni?

2020. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szerintem az a legnagyobb baj, hogy ez egyáltalán kérdés. Hát persze h szólj, ne hagyd már magad, és naiv se legyél. Te egy szolgáltatást vásárolsz, aki neked adja a szolgáltatást, annak kellene a te érdekeidet nézni, még helyetted is! Nevetséges...
2020. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. PMS-ed van? Bocsi azt elfelejtettem írni hogy csajok válasza nem érdekel. 😜
2020. júl. 19. 10:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd anyu, bátor ember odamondogat!
2020. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!