Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a néptánc sportnak...

Szerintetek a néptánc sportnak számít?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!😊
2020. júl. 18. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olimpiára akarsz menni vele akkor nem. Ha mint testmozgást kérdezed, akkor igen.
2020. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, a tánc sportnak számít? Mert akkor igen. Én is ezen gondolkodtam mert szintén táncolok csak mást és sokan mondják hogy az nem is sport. Pedig szerintem az.
2020. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tanárod igazolást is tud kiállítani róla. A párom is így úszta meg a tesit az egyetemen, bár ő versenyez is.
2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komoly szinten szerintem abszolút. Nézz meg egy fellépést, főleg a férfiakét!
2020. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2020. júl. 18. 15:50
 6/8 Blabla bala válasza:
0%
Sportnak számít, de közel sem a legjobb sport(átmozgatás szempontjából) Pl az úszáshoz hasonlítani sem lehet
2020. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Sokan uzik sportszeruen, de valojaban nem az, hanem tanc, raadasul nephagyomany, nem a teljesitmeny es a verseny szamit elsosorban, ahogy a sportokban megjelenik. Persze itt is lehet vetelkedes es vannak ugyesebbek, kevesbe ugyesek, de hol nincsenek?
2020. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60%

Két utolsó: gondolom életetekben nem táncoltatok el egy egész estés műsort, amiben van mondjuk 15 tájegység...méghogy nem mozgat át teljesen, loooool.

Csak mondom: 24 évig táncoltam, ovis koromban kezdtem, ebben a mozgáskultúrában nőttem fel. Olyan gyönyörű természetes, nem eltúlzott, de stabil izomrendszert, erőteljes tartórendszert épített fel nálam, hogy közel az ötvenhez is tökéletes fizikai állapotban vagyok, és úgy 15 évvel szoktak fiatalabbnak nézni. :)

A táncnál nincs jobb sport!

2020. szept. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!