Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Barnarizs vagy fehérrizs?

Barnarizs vagy fehérrizs?

Figyelt kérdés
Hello. 22 éves vagyok 1 éve foglalkozok a testépitéssel komolyabban.Tömegnövelést csinálok most egy edző által irt tervel de az étrendbe barnarizs van és mindennap kéne ennem de nekem sajnos erre nem tellik hosszú távon igy kikéne cserélnem fehérrizsre mit gondoltok jó ötlet?Ugyértem egészségügyileg mi változna ?
2010. aug. 2. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
nem sok.Ha nem akarsz profi lenni akkor tök mind1.Ha meg az akarsz lenni akkor is mert diéta alatt úgyis zsákszámra kell a spirot tömni
2010. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:

fehérrizs és barnarisz közt annyi a külömbség, hogy a barnában több a rost, emiatt hosszabban emészted.

Épp ezért tömegeléskor kifejezetten jobb fehérrizst enni, mert úgyis 3-4 óránként eszel, és jobb, hogy gyorsabban emészted.

Bátran válts fehérre, jobb tömegeléshez.

2010. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget !
2010. aug. 3. 06:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont a barnarizsben több a nyomelem és a vitamin is, tápanyag szempontjából sokkal jobb! Ja és ha elcseszed, nem kenődik meg nem tapad össze, nehezebb elrontani! Pl. ha nem zacskóst választasz...
2012. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 clint ***** válasza:
én nem szeretem csak diétában használom, egy órát kell főzn i és nagyon száraz pocsék íze van, a fehérnek legalább semleges...
2012. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!