Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatoktól tudnám...

Milyen gyakorlatoktól tudnám hosszabban kitartani a kézenállást?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3-4 másodpercig megy, de tovább szeretném.
2020. júl. 4. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Kézenállástól.
2020. júl. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Plank, magyarul pallótartás
2020. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2020. júl. 5. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy tornászalkat, de már egy ideje gyakorlom a tornaelemeket. Sokaktól hallottam, hogy falnál kell gyakorolni, de nápam ez nem igazán vált be. Én úgy tanultam meg, hogy miután felmentem a lábammal próbáltam egyensúlyozni (előre, hátradöntöttem, behajlítottam stb), és így sétálgattam előre-hátra. Ezt minél többet gyakorlod annál könnyebben fog menni az egyhelyben állás. Ez persze csak akkor megy, ha van elég karizmod is hozzá, hogy megtartsd magad, vagy hogy kézen sétálj. Én ezzel a módszerrel (amit nem tanár, vagy edző mutatott😅) kb 1-1,5 hónap alatt tanultam meg.

Gyakorolj sokat, ha gondolod próbálj meg egy saját módszert kitalálni a megtanulására, és menni fog!

Sok sikert, és kitartást!

2020. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!