Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem merek lemenni edzőterembe....

Nem merek lemenni edzőterembe. :O csaj én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
nem vagyok dagadt, kifejezetten vékony testalkatú voltam, de feljött most pár kiló, de igazából alakformálás a célom, de egyszerűen félek lemenni, nincs aki jönne velem, és tok egyedul, félek h kiröhögnek stb:S:) 17/L
2010. aug. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezzel én is így voltam. Sőt, rajtam van is egy kis túlsúly. Eleinte a barátnőmmel jártam , de túl messze volt az a terem, úgyhogy meguntam.

Sokat győzködtem magam, hogy menjek újból, de nem túl sok sikerrel. 2 hónapja viszont gondoltam egy nagyot és lementem az alattunk lévő terembe. Igazából semleges volt a légkör.

Bementem, és nem foglalkoztam senkivel, csak azzal, hogy most edzenem kell. Levittem az mp4-em, és kizártam a külvilágot, csak tornáztam. Azóta is járok.

Egyébként nem röhögnek ki. Az alkalmazottak már csak azért sem, mert potenciális bevételi forrásnak tekintenek, a többi tornázó emberke meg nem Veled lesz elfoglalva, hidd el.

Ők is épp azért vannak ott, amiért te/ na meg persze van aki fogyni vágyik/. Nem hiszem, hogy az izzasztó gyakorlatok, futás és miegymás közben azzal lennének elfoglalva, hogy Rajtad röhögjenek. Szerintem mindenképp tegyél egy próbát. Én szorítok neked, sok sikert:)

16/L

2010. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

amíg le nem mentem edzeni, azt hittem a konditerem valami félelmetes hely, aminek szigorú szabályai vannak, és meg kell felelni az ott lévő izompacsirtáknak...

hidd el, nem így van. tök átlagos emberek is vannak ott, nem csak kigyúrtak. de utóbbiak sem harapják le a fejedet, sőt, előbb fognak segíteni neked minthogy kiröhögjenek.

2010. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaaj köszi egy picit megnyugodtam:)))
2010. aug. 2. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!