Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek hasznos lenne...

Szerintetek hasznos lenne számomra a reggeli futás?

Figyelt kérdés
Nem akarok fogyni 183 cm. 65 kg. vagyok eléggé ilyen kidolgozott izomzattal rendelkezem szóval nem sok zsír van rajtam de úgy gondolom hogy mégiscsak jobb lenne reggelente futni egy két kört mintsem szunnyadni az ágyban. Arra lennék kíváncsi hogy a reggeli futás miatt nem kezdenék e el fogyni, mert nem igazán szeretnék?
2010. aug. 1. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit futsz, hogy felébredj tőle, attól nem nagyon fogsz lefogyni. Szerintem elkezdheted.
2010. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen 20-30 perces futással nem lesz gond. pláne hogy a futás magasabb intenzitású minthogy zsírt tudnál bontani, tehát fogyni nem fogsz tőle alapból sem, csak ha nagyon edzett vagy és a pulzusodat relatív alacsonyan tudod tartani
2010. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!